• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen Vrouwen en Meisjes

Uitslagen (voor zover bekend) bijgewerkt t/m 21 oktober 2017.   

  Vrouwen 1, Hoofdklasse A w.   p. v. t. bijz.   Vrouwen 2, 4e klasse E w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveen VR 1 4   12 16 1   1 Heerenveense Boys VR 2 4   12 29 1  
2 Be Quick '28 VR 1 4   9 8 1   2 S.D.S. VR 1 3   9 25 2  
3 V.I.O.D. VR 1 4   8 7 2   3 Heerenveen VR 2 4   7 8 8  
4 Reiger Boys VR 1 4   6 5 5   4 Scharnegoutum '70 VR 1 4   6 7 14  
5 SC Klarenbeek VR 1 4   6 10 15   5 Mulier VR 1 4   6 3 13  
6 IJzendijke VR 1 4   6 3 9   6 Q.V.C. VR 1 5   6 12 10  
7 R.V.V.H. VR 1 4   4 4 5   7 Oudega VR 1 4   4 5 16  
8 Stedoco VR 1 4   4 6 9   8 Aengwirden/Akkrum VR 1 5   4 4 13  
9 Ter Leede VR 2 4   4 6 9   9 Mildam VR 1 2   3 2 2  
10 Rijnvogels VR 1 4   4 2 5   10 G.A.V.C. VR 1 3   3 5 7  
11 Odysseus '91 VR 1 4   3 5 7   11 Tzum VR 1 4   3 4 8  
12 Heerenv. Boys VR 1 4   2 4 8   12 SC Bolsward VR 2 2   1 4 14  
                               
  Vrouwen 1, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.   Vrouwen 2, groep 2, poule 46 w.   p. v. t. bijz.
1 Oranje Nasau Gr. VR 1 3   9 11 2   1 Heerenveense Boys VR 2 3   9 23 1  
2 Jong Alkmaar 3   6 7 2   2 E.B.C./Delfstrahuizzen VR 1 3   4 6 4  
3 Heerenveense Boys VR 1 3   3 5 10   3 D.W.P. VR 2 3   4 4 10  
4 O.N.S. Sneek VR 1 3   0 4 13   4 F.F.S./Read Swart VR 1 3   0 2 20  
                               
  Vrouwen 1 Zaal, 2e klasse, p. 1 w.   p. v. t. bijz.   MO19-1, 1e klasse poule 04 w.   p. v. t. bijz.
1 Futsal Buitenpost VR 1 5   15 46 13   1 Zeerobben MO19-1 2   6 15 3  
2 Balk VR 1 4   9 31 7   2 FC Meppel/Alcides MO19-1 2   6 9 1  
3 Z.V.F. VR 1 4   9 17 12   3 Heerenveense Boys MO19-1 4   6 11 11  
4 Heerenveense Boys VR 1 3   7 11 6   4 Urk MO19-1 3   4 8 15  
5 G.A.V.C. VR 1 4   7 16 13   5 R.V.C. MO19-1 4   3 9 13  
6 Golden Oldies VR 1 3   6 18 7   6 SC Joure MO19-1 3   1 5 14  
7 Renado VR 1 3   6 11 10                  
8 F.F.S. VR 1 4   6 32 14                  
9 Avanti VR 2 2   3 7 5                  
10 G.A.V.C. VR 2 6   3 19 27                  
11 Blauw Wit '34 VR 2 2   0 2 14                  
12 Z.V.F. VR 2 4   0 5 36                  
13 O.N.T./C.H.Z. VR 1 4   0 1 52                  
                               
  Vrouwen 1 Zaal, gr. 1, poule 16 w.   p. v. t. bijz.   MO19-1, groep 1 poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenv. Boys VR 1 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys MO19-1 2   4 4 3  
2 Blauw Wit '34 VR 2 0   0 0 0   2 SC Joure MO19-1 2   1 3 4  
                               
  MO15-1, 1e klasse, poule 02 w.   p. v. t. bijz.   MO13-1, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 D.W.P. MO15-1 4   12 21 3   1 Alcides MO13-1 4   10 11 4  
2 SC Bolsward MO15-1 4   12 22 5   2 Urk MO13-1 4   9 21 7  
3 S.W.Z. Sneek MO15-1 4   9 9 5   3 SC Rouveen MO13-1 3   7 15 4  
4 Flevo Boys MO15-1 4   7 15 7   4 Heerenveense Boys MO13-1 4   7 10 8  
5 Irnsum MO15-1 4   7 14 9   5 Steenwijkerw./Willemsoord MO13-1 3   6 12 8  
6 Heerenveense Boys MO15-1 4   6 15 10   6 Steenwijk MO13-1 4   6 22 10  
7 R.V.C. MO15-1 4   6 15 17   7 Staphorst MO13-1 3   4 10 5  
8 L.S.C. 1890 MO15-1 4   6 11 14   8 FC Meppel MO13-1 3   3 18 10  
9 Urk MO15-1 4   6 12 17   9 d'Olde Veste '54 MO13-1 4   3 5 10  
10 SC Joure MO15-1 4   0 4 17   10 Ruinerwold MO13-1 4   3 12 23  
11 Balk MO15-1 4   0 3 16   11 M.S.C. MO13-1 4   0 0 47  
12 Steenwijkerw./Willemsoord MO15-1 4   0 5 26                  
                               
  MO15-1, groep 1, poule 09 w.   p. v. t. bijz.   MO13-1, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 FC Wolvega MO15-1 3   9 17 1   1 Steenwijk MO13-1 1   3 6 3  
2 Oldeholtpade MO15-1 3   3 9 11   2 Heerenveense Boys MO13-1 1   0 3 6  
3 D.W.P. MO15-1 3   3 5 11                  
4 Heerenveense Boys MO15-1 3   3 6 14                  
                               
  MO13-2, 1e klasse, poule 06 w.   p. v. t. bijz.   MO11-1, 1e klasse, poule 04 w.   p. v. t. bijz.
1 Akkrum MO13-1 4   11 42 0   1 FC Meppel MO11-1 4   9 22 19  
2 SC Bolsward MO13-2 3   9 8 1   2 S.V.M. MO11-1 5   8 14 13  
3 D.W.P. MO13-1 4   9 15 9   3 V.E.N.O. MO11-1 5   8 12 15  
4 Heerenveense Boys MO13-2 4   7 9 4   4 Urk MO11-1 4   6 12 12  
5 S.W.Z. Sneek MO13-1 4   6 8 15   5 Heerenveense Boys MO11-1 4   4 22 16  
6 A.V.C. MO13-1 4   4 2 7   6 Alcides MO11-1 4   1 10 17  
7 L.S.C. 1890 MO13-1 4   4 5 19                  
8 Flevo Boys MO13-1 3   3 17 8                  
9 SC Joure MO13-1 4   3 8 12                  
10 Harlingen MO13-1 3   1 1 12                  
11 SC Bolsward MO13-3 3   0 0 28                  
                               
  MO13-2, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.   MO11-1, groep 1, poule 25 w.   p. v. t. bijz.
1 D.W.P. MO13-1 2   6 3 0   1 Heerenveense Boys MO11-1 2   3 15 13  
2 Heerenveense Boys MO13-2 2   0 0 3   2 De Blesse MO11-1 2   3 13 15  
                               
  MO11-2, 1e klasse, poule 06 w.   p. v. t. bijz.   MO11-2, groep 1, poule 35 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveen MO11-1 4   12 22 4   1 d'Olde Veste '54 MO11-1 2   6 13 2  
2 SC Bolsward MO11-2 5   9 32 8   2 Heerenveense Boys MO11-2 2   0 2 13  
3 d'Olde Veste '54 MO11-1 5   9 23 10                  
4 Heerenveense Boys MO11-2 4   6 22 12                  
5 De Blesse MO11-1 4   3 28 21                  
6 Urk MO11-2 4   0 0 72                  

Volgende wedstrijd

Hoofdklasse A
zaterdag 28 oktober 2017
16:15 uur
Heerenveense Boys - IJzendijke
Heerenveense Boys VR1
-
IJzendijke VR1
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda