• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen pupillen JO11

Uitslagen (voor zover bekend) bijgewerkt t/m 16 september 2017.    

  JO11-1, 1e klasse, poule 06 w.   p. v. t. bijz.   JO11-2, 1e klasse, poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO11-1 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO11-2 0   0 0 0  
2 Drachten JO11-1 0   0 0 0   2 R.V.C. JO11-1 0   0 0 0  
3 Feanstars JO11-1 0   0 0 0   3 Balk JO11-1 0   0 0 0  
4 Hardegarijp JO11-1 0   0 0 0   4 Jubbega JO11-1G 0   0 0 0  
5 O.N.B. JO11-1 0   0 0 0   5 SC Joure JO11-1 0   0 0 0  
6 Zuidhorn JO11-1 0   0 0 0   6 V.E.N.O. JO11-1 0   0 0 0  
7 Gorredijk JO11-1 0   0 0 0   7 FC Wolvega JO11-1 0   0 0 0  
8 Veenwouden JO11-1G 0   0 0 0   8 N.O.K. JO11-1G 0   0 0 0  
9 Bergum/B.C.V. Jo11-1 0   0 0 0   9 C.V.V.O. JO11-1 0   0 0 0  
10 O.N.T. JO11-1 0   0 0 0   10 Flevo Boys JO11-2 0   0 0 0  
11 Marum JO11-1 0   0 0 0   11 SC Emmeloord JO11-1G 0   0 0 0  
                               
  JO11-1, groep 1, poule 07 w.   p. v. t. bijz.   JO11-2, groep 1, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveen JO11-1 2   6 14 4   1 Heerenveen JO11-2 2   6 19 5  
2 Heerenveense Boys JO11-1 3   6 16 10   2 C.V.V.O. JO11-1 2   6 12 1  
3 d'Olde Veste '54 JO11-1 3   3 8 12   3 R.V.C. JO11-1 2   0 4 9  
4 Ruinerwold JO11-1 2   0 2 14   4 Heerenveense Boys JO11-2 2   0 2 22  
                               
  JO11-3, 2e klasse, poule 03 w.   p. v. t. bijz.   JO11-4, 2e klasse, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO11-3 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO11-4 0   0 0 0  
2 d'Olde Veste '54 JO11-2 0   0 0 0   2 Drachten JO11-2 0   0 0 0  
3 Urk JO11-2 0   0 0 0   3 O.N.B. JO11-2 0   0 0 0  
4 FC Meppel JO11-2 0   0 0 0   4 Drachtster Boys JO11-2 0   0 0 0  
5 Steenwijkerw./Willemsoord JO11-1 0   0 0 0   5 O.N.T. JO11-2 0   0 0 0  
6 Alcides JO11-2 0   0 0 0   6 De Sweach JO11-2 0   0 0 0  
7 Heerenveen JO11-3 0   0 0 0   7 De Wilper Boys JO11-1 0   0 0 0  
8 Oudehaske JO11-1 0   0 0 0   8 Oerterp JO11-1 0   0 0 0  
9 De Blesse JO11-1G 0   0 0 0   9 Boornbergum '80 JO11-1 0   0 0 0  
10 FC Wolvega JO11-2 0   0 0 0   10 O.D.V. JO11-1 0   0 0 0  
11 Steenwijk JO11-1 0   0 0 0   11 Gorredijk JO11-2 0   0 0 0  
12 Flevo Boys JO11-3 0   0 0 0                  
                               
  JO11-3, groep 2, poule 28 w.   p. v. t. bijz.   JO11-4, groep 2, poule 13 w.   p. v. t. bijz.
1 Drachtster Boys JO11-2 2   6 20 2   1 SC Joure JO11-2 2   6 17 5  
2 Drachten JO11-2 2   6 8 4   2 SC Bolsward JO11-2 1   3 5 1  
3 Heerenveense Boys JO11-3 3   3 9 13   3 R.V.C. JO11-2 3   3 14 12  
4 Gorredijk JO11-2 3   0 5 23   4 Heerenveense Boys JO11-4 2   0 2 20  
                               
  JO11-5, 3e klasse, poule 08 w.   p. v. t. bijz.   JO11-6, 4e klasse, poule 015 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO11-5 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO11-6 0   0 0 0  
2 Akkrum JO11-2 0   0 0 0   2 Akkrum JO11-3 0   0 0 0  
3 Langezwaag JO11-1G 0   0 0 0   3 Langezwaag JO11-2G 0   0 0 0  
4 Aengwirden JO11-1G 0   0 0 0   4 SC Joure JO11-5 0   0 0 0  
5 SC Joure JO11-3 0   0 0 0   5 Gorredijk JO11-5 0   0 0 0  
6 Gorredijk JO11-3G 0   0 0 0   6 Heerenveen JO11-6 0   0 0 0  
7 Heerenveen JO11-3 0   0 0 0   7 Oudehaske JO11-2G 0   0 0 0  
8 Read Swart JO11-1 0   0 0 0   8 Oldeboorn JO11-2 0   0 0 0  
9 D.W.P. JO11-1 0   0 0 0   9 Read Swart JO11-2 0   0 0 0  
10 G.A.V.C. JO11-1G 0   0 0 0   10 D.W.P. JO11-3G 0   0 0 0  
11 Udiros JO11-2G 0   0 0 0   11 Heerenveense Boys JO11-8 0   0 0 0  
12 Jubbega JO11-2G 0   0 0 0   12 FC Wolvega JO11-7 0   0 0 0  
                               
  JO11-5, groep 3, poule 28 w.   p. v. t. bijz.   JO11-6, groep 4, poule 32 w.   p. v. t. bijz.
1 S.W.Z. Sneek JO11-3 3   9 30 6   1 Heerenveense Boys JO11-6 2   6 30 7  
2 SC Joure JO11-3 2   3 7 11   2 De Blesse JO11-3G 2   3 20 9  
3 Heerenveense Boys JO11-5 3   3 7 16   3 Oostenburg JO11-6 2   0 3 37  
4 Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 2   0 4 15                  
                               
  JO11-7, 4e klasse, poule 016 w.   p. v. t. bijz.   JO11-8, 4e klasse, poule 015 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO11-7 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO11-8 0   0 0 0  
2 Blue Boys JO11-1 0   0 0 0   2 Akkrum JO11-3 0   0 0 0  
3 Aengwirden JO11-2G 0   0 0 0   3 Langezwaag JO11-2G 0   0 0 0  
4 Gorredijk JO11-4 0   0 0 0   4 SC Joure JO11-5 0   0 0 0  
5 Oldeboorn JO11-1 0   0 0 0   5 Gorredijk JO11-5 0   0 0 0  
6 Drachtster Boys JO11-5 0   0 0 0   6 Heerenveen JO11-6 0   0 0 0  
7 T.H.O.R. JO11-1G 0   0 0 0   7 Oudehaske JO11-2G 0   0 0 0  
8 Wispolia JO11-1G 0   0 0 0   8 Oldeboorn JO11-2 0   0 0 0  
9 Boornbergum '80 JO11-2G 0   0 0 0   9 Read Swart JO11-2 0   0 0 0  
10 Tijnje JO11-1 0   0 0 0   10 D.W.P. JO11-3G 0   0 0 0  
11 Jubbega JO11-3 0   0 0 0   11 Heerenveense Boys JO11-6 0   0 0 0  
                12 FC Wolvega JO11-7 0   0 0 0  
                               
  JO11-7, groep 4, poule 33               JO11-8, groep 4, poule 31            
1 Gorredijk JO11-5 2   6 29 2   1 Heerenveense Boys JO11-8 2   6 13 6  
2 FC Wolvega JO11-5 2   3 10 6   2 FC Wolvega JO11-7 3   6 16 11  
3 Oldeholtpade JO11-3 1   3 8 0   3 Oostenburg JO11-7 2   3 8 9  
4 Heerenveense Boys JO11-7 3   0 2 41   4 d'Olde Veste '54 JO11-7 3   0 7 18  

Volgende wedstrijd

3e klasse A
zaterdag 23 september 2017
15:00 uur
Heerenveense Boys - vv Nijland
Heerenveense Boys 1
-
Nijland 1
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda