• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen junioren JO19, JO17 en JO15

Uitslagen (voor zover bekend) verwerkt t/m 16 september 2017.   

  JO19-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO19-1 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO19-2 0   0 0 0  
2 Drachten JO19-1 0   0 0 0   2 Urk JO19-2 0   0 0 0  
3 Leovardia JO19-1 0   0 0 0   3 Akkrum JO19-1 0   0 0 0  
4 Be Quick D. JO19-1 0   0 0 0   4 Steenwijkerwold JO19-1 0   0 0 0  
5 SC Joure JO19-1 0   0 0 0   5 S.V.M. JO19-1 0   0 0 0  
6 SC Stiens JO19-1 0   0 0 0   6 V.H.K./S.V.B,S, '77 JO19-1 0   0 0 0  
7 Berguim/B.C.V. JO19-1 0   0 0 0   7 Heerenveen JO19-2 0   0 0 0  
8 Drachtster Boys JO19-1 0   0 0 0   8 Oudehaske JO19-1 0   0 0 0  
9 Zeerobben JO19-1 0   0 0 0   9 V.E.N.O. JO19-1 0   0 0 0  
10 FC Wolvega JO19-1 0   0 0 0   10 SC Joure JO19-2 0   0 0 0  
11 C.V.V.O. JO19-1 0   0 0 0   11 SC Emmeloord JO19-1 0   0 0 0  
12 Flevo Boys JO19-1 0   0 0 0   12 Oldeholtpade JO19-1 0   0 0 0  
13 Broekster Wâlden JO19-1 0   0 0 0                  
                               
  JO19-1, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, groep 2, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenv. Boys JO19-1 2   6 8 3   1 Gorredijk JO19-1 2   6 6 2  
2 Oldeholtpade JO19-1 2   4 5 3   2 W.T.T.C. JO19-1 2   3 5 3  
3 SC Joure JO19-1 3   4 8 8   3 Haulerwijk JO19-1 3   3 6 9  
4 Steenwijkerwold JO19-1 3   0 2 9   4 Heerenveense Boys JO19-2 3   3 5 12  
                               
  JO19-3, 3e klasse, poule 02 w.   p. v. t. bijz.   JO17-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO19-3 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO17-1 0   0 0 0  
2 d'Olde Veste '54 JO19-4 0   0 0 0   2 F.V.C. JO17-1 0   0 0 0  
3 FC Meppel/Alcides JO19-3 0   0 0 0   3 SC Franeker JO17-1 0   0 0 0  
4 Olyphia JO19-1 0   0 0 0   4 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1 0   0 0 0  
5 W.IJ.C. JO19-1 0   0 0 0   5 Be Quick D. JO17-1 0   0 0 0  
6 Flevo Boys JO19-2 0   0 0 0   6 SC Joure JO17-1 0   0 0 0  
7 Flevo Boys JO19-3 0   0 0 0   7 Zeerobben JO17-1 0   0 0 0  
8 SC Emmeloord JO19-2 0   0 0 0   8 SC Bolsward JO17-1 0   0 0 0  
9 FC Wolvega JO19-3 0   0 0 0   9 S.W.Z. Sneek JO17-1 0   0 0 0  
10 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-2 0   0 0 0   10 G.A.V.C. JO17-1 0   0 0 0  
11 Havelte JO19-1 0   0 0 0   11 Buitenpost JO17-1 0   0 0 0  
12 FC Meppel/Alcides JO19-4 0   0 0 0   12 Broekster Wâlden JO17-1 0   0 0 0  
                               
                  JO17-1, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
                1 d'Olde Veste'54 JO17-1 3   9 12 3  
                2 Heerenveen JO17-1 3   6 8 7  
                3 Heerenveense Boys JO17-1 3   1 4 9  
                4 SC Joure JO17-1 3   1 4 9  
                               
  JO17-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.   JO17-2, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO17-2 0   0 0 0   1 Oostenburg JO17-1 2   6 9 1  
2 Akkrum JO17-1 0   0 0 0   2 Haulerwijk JO17-1 3   6 7 5  
3 O.N.S. Sneek JO17-2 0   0 0 0   3 Gorredijk JO17-1 2   3 5 2  
4 L.S.C. 1890 Jo17-2 0   0 0 0   4 Heerenveense Boys JO17-2 3   0 1 14  
5 Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 0   0 0 0                  
6 R.V.C. JO17-1 0   0 0 0                  
7 Balk JO17-1 0   0 0 0                  
8 Gorredijk JO17-1 0   0 0 0                  
9 Heerenveen JO17-2 0   0 0 0                  
10 S.W.Z. Sneek JO17-2 0   0 0 0                  
11 C.V.V.O. JO17-1 0   0 0 0                  
12 E.B.C./Delfstrahuizen JO17-1 0   0 0 0                  
                               
  JO17-3, 2e klasse, poule 04 w.   p. v. t. bijz.   JO17-4, 3e klasse, poule 08 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO17-3 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO17-4 0   0 0 0  
2 L.S.C. 1890 JO17-3 0   0 0 0   2 Akkrum JO17-2 0   0 0 0  
3 Balk JO17-2 0   0 0 0   3 Aengwirden JO17-1G 0   0 0 0  
4 SC Joure JO17-2 0   0 0 0   4 Balk JO17-3 0   0 0 0  
5 Gorredijk JO17-2 0   0 0 0   5 SC Joure JO17-3 0   0 0 0  
6 Oudehaske JO17-1 0   0 0 0   6 Heerenveen JO17-4 0   0 0 0  
7 D.W.P. JO17-1 0   0 0 0   7 Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2 0   0 0 0  
8 IJ.V.C./Blauwhuis JO17-1 0   0 0 0   8 Read Swart JO17-1 0   0 0 0  
9 N.O.K. JO17-1 0   0 0 0   9 Mildam JO17-1 0   0 0 0  
10 C.V.V.O. JO17-2 0   0 0 0   10 Langezwaag JO17-1 0   0 0 0  
11 Flevo Boys JO17-4 0   0 0 0   11 W.T.T.C. JO17-1 0   0 0 0  
12 Scharnegoutum '70 JO17-1 0   0 0 0                  
                               
  JO17-5, 3e klasse, poule 09 w.   p. v. t. bijz.   JO17-5, groep 3, poule20 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO17-5 0   0 0 0   1 Jubbega JO17-2 3   7 11 4  
2 L.S.C. 1890 JO17-4 0   0 0 0   2 Heerenveense Boys JO17-5 3   5 12 7  
3 SC Joure JO17-4 0   0 0 0   3 G.A.V.C. JO17-2 3   4 7 10  
4 SC Bolsward JO17-4 0   0 0 0   4 Gorredijk JO17-3 3   0 3 12  
5 S.W.Z. Sneek JO17-4 0   0 0 0                  
6 Heerenveen JO17-5 0   0 0 0                  
                               
  JO15-1, 3e Divisie H w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-1 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO15-2 0   0 0 0  
2 Urk JO15-1 0   0 0 0   2 Workum JO15-1 0   0 0 0  
3 W.V.V. JO15-1 0   0 0 0   3 Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 0   0 0 0  
4 Emmen JO15-1 0   0 0 0   4 R.V.C. JO15-1 0   0 0 0  
5 Hoogezand JO15-1 0   0 0 0   5 Balk JO15-1 0   0 0 0  
6 O.N.S. Sneek JO15-1 0   0 0 0   6 SC Joure JO15-2 0   0 0 0  
7 L.S.C. 1890 JO15-1 0   0 0 0   7 Gorredijk JO15-1 0   0 0 0  
8 A.C.V. JO15-1 0   0 0 0   8 Heerenveen JO15-2 0   0 0 0  
9 G.V.A.V./Rapiditas JO15-1 0   0 0 0   9 SC Bolsward JO15-1 0   0 0 0  
10 Zuidhorn JO15-1 0   0 0 0   10 G.A.V.C. JO15-1 0   0 0 0  
11 D.Z.O.H. JO15-1 0   0 0 0   11 Flevo Boys JO15-2 0   0 0 0  
12 Heerenveen JO15-1 0   0 0 0                  
                               
  JO15-1, groep 1, poule 14 w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-1 3   9 13 2   1 Heerenveen JO15-2 2   6 7 1  
2 SC Joure JO15-1 2   3 3 2   2 D.E.S.Z. JO15-1 2   3 8 4  
3 Heerenveen JO15-1 2   3 6 6   3 Heerenv. Boys JO15-2 2   0 1 11  
4 Akkrum JO15-1 3   0 1 13                  
                               
  JO15-3, 1e klasse poule 05 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, 2e klasse, poule. 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-3 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO15-4 0   0 0 0  
2 Drachten JO15-1 0   0 0 0   2 Q.V.C. JO15-1G 0   0 0 0  
3 Feanstar JO15-1 0   0 0 0   3 L.S.C. 1890 JO15-2 0   0 0 0  
4 O.N.B. JO15-2 0   0 0 0   4 Jubbega JO15-1 0   0 0 0  
5 Kollum JO15-1 0   0 0 0   5 SC Joure JO15-3 0   0 0 0  
6 Drogeham JO15-1 0   0 0 0   6 Gorredijk JO15-2 0   0 0 0  
7 Drachtster Boys JO15-2 0   0 0 0   7 Heerenveen JO15-3 0   0 0 0  
8 O.N.T. JO15-1 0   0 0 0   8 Heerenveen JO15-4 0   0 0 0  
9 De Sweach JO15-1 0   0 0 0   9 Oudehaske Jo15-1 0   0 0 0  
10 Oerterp JO15-1 0   0 0 0   10 Read SwartJO15-1 0   0 0 0  
11 Harkemase Boys JO15-1 0   0 0 0   11 D.W.P. JO15-1 0   0 0 0  
                12 S.W.Z. Sneek JO15-2 0   0 0 0  
                               
  JO15-3, groep 1, poule 12 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, groep 2, poule 07 w.   p. v. t. bijz.
1 SC Joure JO15-2 3   9 10 4   1 d'Olde Veste '54 JO15-3 2   6 16 1  
2 Flevo Boys JO15-3 2   3 5 4   2 Heerenveense Boys JO15-4 2   3 7 6  
3 Urk JO15-3 3   3 5 8   3 Urk JO15-4 0   0 0 0  
4 Heerenveense Boys JO15-3 2   0 0 4   4 Flevo Boys JO15-5 2   0 0 16  
                               
  JO15-5, 3e klasse, poule 10 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, 3e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-5 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO15-6 0   0 0 0  
2 Akkrum JO15-2 0   0 0 0   2 L.S.C. 1890 JO15-3 0   0 0 0  
3 Drachten JO15-3 0   0 0 0   3 Balk JO15-2 0   0 0 0  
4 Langezwaag JO15-1 0   0 0 0   4 T.O.P. '63 JO15-1 0   0 0 0  
5 Nieuweschoot JO15-1 0   0 0 0   5 SC Joure JO15-5 0   0 0 0  
6 Blue Boys JO15-1G 0   0 0 0   6 Heerenveen JO15-5 0   0 0 0  
7 SC Joure JO15-4 0   0 0 0   7 Bakhuizen JO15-1 0   0 0 0  
8 Irnsum JO15-1 0   0 0 0   8 SC Bolsward JO15-4 0   0 0 0  
9 G.A.V.C. JO15-2 0   0 0 0   9 S.W.Z. Sneek JO15-4 0   0 0 0  
10 Boornbergum '80 JO15-1 0   0 0 0   10 E.B.C./Delfstrahuizen JO15-1d 0   0 0 0  
11 Read Swart JO15-2 0   0 0 0   11 Arum/Stormvogels JO15-1 0   0 0 0  
                12 Oeverzwaluwen JO15-1 0   0 0 0  
                               
  JO15-5, groep 3, poule 15 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, groep 3, poule 12 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-5 2   6 11 3   1 Heerenveense Boys JO15-6 2   6 10 5  
2 S.W.Z. Sneek JO15-3 3   6 16 10   2 SC Joure JO15-5 3   6 9 8  
3 Read Swart JO15-2 2   1 4 13   3 Flevo Boys JO15-6 3   3 5 9  
4 SC Joure JO15-4 3   1 3 8   4 Urk JO15-7 2   0 2 4  
                               
  JO15-7, 4e klasse, poule 07 w.   p. v. t. bijz.   JO15-8, 4e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-7 0   0 0 0   1 Heerenveense Boys JO15-8 0   0 0 0  
2 L.S.C. 1890 JO15-4 0   0 0 0   2 d'Olde Veste '54 JO15-5 0   0 0 0  
3 Aengwirden JO15-1G 0   0 0 0   3 V.E.N.O. JO15-2 0   0 0 0  
4 SC Joure JO15-6 0   0 0 0   4 Heerenveen JO15-7 0   0 0 0  
5 Gorredijk JO15-4 0   0 0 0   5 Flevo Boys JO15-8 0   0 0 0  
6 Heerenveen JO15-6 0   0 0 0   6 Tollebeek JO15-2 0   0 0 0  
7 D.W.P. JO15-2 0   0 0 0   7 Urk JO15-9 0   0 0 0  
8 C.V.V.O. JO15-3 0   0 0 0   8 Alcides JO15-5 0   0 0 0  
9 W.T.T.C. JO15-2 0   0 0 0   9 Steenwijk/d'Olde Veste '54 JO15-2G 0   0 0 0  
10 Lemmer JO15-1G 0   0 0 0   10 M.S.C. JO15-5 0   0 0 0  
11 Langweer JO15-1 0   0 0 0   11 Steenwijkerw./Willemsoord JO15-3 0   0 0 0  
12 Udiros JO15-2 0   0 0 0   12 Kuinre JO15-2 0   0 0 0  
                               
  JO15-7, groep 4, poule 17               JO15-8, groep 4, poule 18            
1 G.A.V.C. JO15-3 3   9 19 6   1 Oudega/HJSC/Heeg JO15-3 1   3 11 1  
2 Heerenveense Boys JO15-7 3   6 15 12   2 Heerenveense Boys JO15-8 1   3 4 1  
3 SC Joure JO15-6 3   3 6 15   3 C.V.V.O. JO15-4G 2   3 3 12  
4 Irnsum JO15-2 3   0 4 11   4 SC Joure JO15-7 2   0 2 6  

Volgende wedstrijd

3e klasse A
zaterdag 23 september 2017
15:00 uur
Heerenveense Boys - vv Nijland
Heerenveense Boys 1
-
Nijland 1
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda