• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen junioren JO19, JO17 en JO15

Uitslagen (voor zover bekend) verwerkt t/m 11 november 2017.   

  JO19-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Drachtster Boys JO19-1 7   18 37 7   1 SC Emmeloord JO19-1 7   21 64 4  
2 C.V.V.O. JO19-1 6   16 19 4   2 Akkrum JO19-1 7   16 33 16  
3 Be Quick D. JO19-1 7   13 28 12   3 S.V.M. JO19-1 7   14 29 15  
4 Zeerobben JO19-1 7   11 18 12   4 Steenwijkerwold JO19-1 6   12 12 8  
5 FC Wolvega JO19-1 7   11 17 11   5 Oldeholtpade JO19-1 6   11 26 22  
6 Broekster Wâlden JO19-1 6   10 24 17   6 Heerenveen JO19-2 6   8 22 25  
7 Leovardia JO19-1 8   10 16 34   7 Oudehaske JO19-1 7   8 26 39  
8 SC Stiens JO19-1 6   9 8 10   8 V.E.N.O. JO19-1 7   7 15 27  
9 Berguim/B.C.V. JO19-1 6   8 17 15   9 Urk JO19-2 6   6 17 34  
10 Drachten JO19-1 7   7 12 22   10 SC Joure JO19-2 7   6 21 34  
11 Flevo Boys JO19-1 7   5 6 23   11 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-1 7   4 10 26  
12 SC Joure JO19-1 6   4 13 22   12 Heerenveense Boys JO19-2 7   0 10 35  
13 Heerenveense Boys JO19-1 6   0 6 32                  
                               
  JO19-1, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, groep 2, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Oldeholtpade JO19-1 3   7 7 4   1 Gorredijk JO19-1 3   9 10 4  
2 Heerenv. Boys JO19-1 3   6 9 5   2 W.T.T.C. JO19-1 3   3 7 7  
3 SC Joure JO19-1 3   4 8 8   3 Haulerwijk JO19-1 3   3 6 9  
4 Steenwijkerwold JO19-1 3   0 2 9   4 Heerenveense Boys JO19-2 3   3 5 12  
                               
  JO19-3, 3e klasse, poule 02 w.   p. v. t. bijz.   JO17-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.
1 Flevo Boys JO19-3 5   15 47 3   1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1 7   21 36 5  
2 Havelte JO19-1 6   15 34 8   2 Buitenpost JO17-1 8   19 28 11  
3 d'Olde Veste '54 JO19-4 4   9 17 5   3 Heerenveense Boys JO17-1 7   14 25 11  
4 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-2 4   9 11 4   4 SC Joure JO17-1 7   12 16 14  
5 FC Meppel/Alcides JO19-4 6   9 16 32   5 G.A.V.C. JO17-1 7   11 16 14  
6 Flevo Boys JO19-2 5   7 18 12   6 Be Quick D. JO17-1 8   8 9 18  
7 FC Meppel/Alcides JO19-3 5   4 2 21   7 SC Franeker JO17-1 7   7 17 17  
8 Olyphia JO19-1 3   3 16 16   8 Zeerobben JO17-1 7   7 11 14  
9 SC Emmeloord JO19-2 3   3 3 8   9 S.W.Z. Sneek JO17-1 7   7 14 21  
10 W.IJ.C. JO19-1 6   3 6 41   10 Broekster Wâlden JO17-1 7   6 7 19  
11 Heerenveense Boys JO19-3 5   0 10 30   11 F.V.C. JO17-1 7   4 8 15  
                12 SC Bolsward JO17-1 7   3 4 32  
                               
                  JO17-1, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
                1 d'Olde Veste'54 JO17-1 3   9 12 3  
                2 Heerenveen JO17-1 3   6 8 7  
                3 Heerenveense Boys JO17-1 3   1 4 9  
                4 SC Joure JO17-1 3   1 4 9  
                               
  JO17-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.   JO17-2, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.
1 Balk JO17-1 7   21 43 6   1 Oostenburg JO17-1 3   9 11 1  
2 Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 7   18 25 9   2 Haulerwijk JO17-1 3   6 7 5  
3 Akkrum JO17-1 7   16 60 5   3 Gorredijk JO17-1 3   3 5 4  
4 O.N.S. Sneek JO17-2 7   13 22 13   4 Heerenveense Boys JO17-2 3   0 1 14  
5 R.V.C./Langweer JO17-1 7   15 21 13                  
6 Gorredijk JO17-1 6   9 17 14     JO17-5, groep 3, poule20 w.   p. v. t. bijz.
7 Heerenveen JO17-2 6   9 14 12   1 Jubbega JO17-2 3   7 11 4  
8 C.V.V.O. JO17-1 7   9 16 21   2 Heerenveense Boys JO17-5 3   5 12 7  
9 L.S.C. 1890 JO17-2 7   7 14 32   3 G.A.V.C. JO17-2 3   4 7 10  
10 E.B.C./Delfstrahuizen JO17-1 7   3 7 33   4 Gorredijk JO17-3 3   0 3 12  
11 Heerenveense Boys JO17-2 7   1 8 40                  
12 S.W.Z. Sneek JO17-2 7   0 1 50                  
                               
  JO17-4, 3e klasse, poule 08 w.   p. v. t. bijz.   JO17-5, 3e klasse, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 Balk JO17-3 5   15 34 5   1 Heerenveense Boys JO17-5 5   15 26 7  
2 Akkrum JO17-2 6   15 29 13   2 L.S.C. 1890 JO17-4 5   15 22 8  
3 Aengwirden JO17-1G 5   12 29 14   3 SC Bolsward JO17-4 7   7 21 27  
4 Langezwaag JO17-1 3   9 14 3   4 S.W.Z. Sneek JO17-4 7   5 16 30  
5 Heerenveen JO17-4 5   9 34 12   5 SC Joure JO17-4 6   4 16 25  
6 Read Swart JO17-1 5   9 15 10   6 Heerenveen JO17-5 4   3 12 16  
7 SC Joure JO17-3 7   6 24 29                  
8 Mildam JO17-1 5   3 12 16                  
9 Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2 5   3 6 40                  
10 Heerenveense Boys JO17-4 6   3 8 31                  
11 W.T.T.C. JO17-1 4   0 1 33                  
                               
  JO15-1, 3e Divisie H w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 D.Z.O.H. JO15-1 7   16 25 9   1 Heerenveen JO15-2 6   18 18 5  
2 Heerenveen JO15-1 7   16 23 8   2 SC Bolsward JO15-1 7   14 17 6  
3 Heerenveense Boys JO15-1 7   16 18 11   3 Workum JO15-1 6   13 27 6  
4 A.C.V. JO15-1 7   13 10 5   4 Flevo Boys JO15-2 7   13 15 11  
5 Urk JO15-1 7   12 18 10   5 Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 6   12 10 8  
6 L.S.C. 1890 JO15-1 7   11 14 8   6 G.A.V.C. JO15-1 7   9 16 18  
7 O.N.S. Sneek JO15-1 7   11 14 11   7 Balk JO15-1 6   7 7 11  
8 Hoogezand JO15-1 7   7 14 18   8 R.V.C./Langweer JO15-1 6   7 12 24  
9 W.V.V. JO15-1 7   6 10 18   9 SC Joure JO15-2 7   4 5 12  
10 G.V.A.V./Rapiditas JO15-2 7   6 11 22   10 Heerenveense Boys JO15-2 6   2 6 21  
11 Emmen JO15-1 7   5 7 18   11 Gorredijk JO15-1 6   1 2 13  
12 Zuidhorn JO15-1 7   1 4 30                  
                               
  JO15-1, groep 1, poule 14 w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-1 3   9 13 2   1 Heerenveen JO15-2 2   6 7 1  
2 Heerenveen JO15-1 3   6 10 6   2 D.E.S.Z. JO15-1 2   3 8 4  
3 SC Joure JO15-1 3   3 3 6   3 Heerenv. Boys JO15-2 2   0 1 11  
4 Akkrum JO15-1 3   0 1 13                  
                               
  JO15-3, 1e klasse poule 05 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, 2e klasse, poule. 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Feanstars JO15-1 6   15 42 4   1 Read SwartJO15-1 7   19 57 9  
2 Harkemase Boys JO15-1 6   15 29 9   2 Jubbega JO15-1 6   14 21 11  
3 Drogeham JO15-1 6   15 26 13   3 Heerenveen JO15-3 5   11 25 4  
4 Kollum JO15-1 5   12 30 15   4 Heerenveen JO15-4 6   10 27 17  
5 Drachtster Boys JO15-2 6   9 22 14   5 SC Joure JO15-3 6   7 14 20  
6 O.N.B. JO15-2 4   4 3 19   6 L.S.C. 1890 JO15-2 5   7 23 30  
7 De Sweach JO15-1 4   3 12 13   7 Q.V.C. JO15-1G 5   6 15 15  
8 Drachten JO15-1 5   3 5 16   8 Heerenveense Boys JO15-4 5   5 12 30  
9 Oerterp JO15-1 5   1 5 33   9 D.W.P. JO15-1 6   5 12 32  
10 Heerenveense Boys JO15-3 5   0 2 40   10 Gorredijk JO15-2 6   2 5 19  
                11 S.W.Z. Sneek JO15-2 5   0 8 32  
                               
  JO15-3, groep 1, poule 12 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, groep 2, poule 07 w.   p. v. t. bijz.
1 SC Joure JO15-2 3   9 10 4   1 d'Olde Veste '54 JO15-3 3   9 19 1  
2 Flevo Boys JO15-3 3   6 8 4   2 Urk JO15-4 3   6 9 7  
3 Urk JO15-3 3   3 5 8   3 Heerenveense Boys JO15-4 3   3 11 11  
4 Heerenveense Boys JO15-3 3   0 0 7   4 Flevo Boys JO15-5 3   0 0 20  
                               
  JO15-5, 3e klasse, poule 10 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, 3e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Irnsum JO15-1 5   13 31 9   1 SC Joure JO15-5 7   19 41 7  
2 Nieuweschoot JO15-1 4   12 25 1   2 Heerenveense Boys JO15-6 7   17 25 7  
3 G.A.V.C. JO15-2 5   12 23 4   3 T.O.P. '63 JO15-1 6   16 40 11  
4 Heerenveense Boys JO15-5 5   12 19 10   4 L.S.C. 1890 JO15-3 6   12 40 10  
5 Langezwaag JO15-1 5   9 21 15   5 SC Bolsward JO15-4 6   7 10 18  
6 Read Swart JO15-2 6   9 22 21   6 E.B.C./Delfstrahuizen JO15-1d 5   6 26 19  
7 Akkrum JO15-2 5   6 19 23   7 Arum/Stormvogels JO15-1 7   6 15 23  
8 Blue Boys JO15-1G 6   6 9 15   8 Oeverzwaluwen JO15-1 7   6 25 49  
9 SC Joure JO15-4 5   4 6 14   9 Balk JO15-2 5   4 13 29  
10 Boornbergum '80 JO15-1 4   3 6 18   10 Heerenveen JO15-5 5   3 5 29  
11 Oldeholtpade JO15-2 3   0 7 20   11 S.W.Z. Sneek JO15-4 5   0 4 39  
12 Oudehaske JO15-1 5   0 2 40                  
                               
  JO15-5, groep 3, poule 15 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, groep 3, poule 12 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-5 3   9 15 4   1 Heerenveense Boys JO15-6 2   6 10 5  
2 S.W.Z. Sneek JO15-3 3   6 16 10   2 SC Joure JO15-5 3   6 9 8  
3 SC Joure JO15-4 3   1 3 8   3 Flevo Boys JO15-6 3   3 5 9  
4 Read Swart JO15-2 3   1 5 17   4 Urk JO15-7 2   0 2 4  
                               
  JO15-7, 4e klasse, poule 07 w.   p. v. t. bijz.   JO15-8, 4e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Lemmer JO15-1G 6   18 51 4   1 V.E.N.O. JO15-2 5   13 26 8  
2 W.T.T.C. JO15-2 6   15 27 5   2 Tollebeek JO15-2 5   12 27 14  
3 L.S.C. 1890 JO15-4 4   12 26 8   3 d'Olde Veste '54 JO15-5 6   12 30 30  
4 Langweer JO15-1 6   12 21 17   4 Steenwijk/d'Olde Veste '54 JO15-2G 3   7 15 4  
5 C.V.V.O. JO15-3 6   10 18 11   5 Urk JO15-9 5   7 16 19  
6 Heerenveen JO15-6 6   7 15 20   6 Heerenveense Boys JO15-8 4   6 14 13  
7 D.W.P. JO15-2 6   6 24 23   7 Kuinre JO15-2 5   6 17 14  
8 Aengwirden JO15-1G 6   6 12 16   8 M.S.C. JO15-5 6   4 15 32  
9 Heerenveense Boys JO15-7 7   6 20 26   9 Steenwijkerw./Willemsoord JO15-3 6   3 19 31  
10 Gorredijk JO15-3 4   3 8 20   10 Flevo Boys JO15-8 3   0 2 16  
11 Udiros JO15-2 6   3 8 59                  
12 SC Joure JO15-6 5   1 6 27                  
                               
  JO15-7, groep 4, poule 17               JO15-8, groep 4, poule 18            
1 G.A.V.C. JO15-3 3   9 19 6   1 Oudega/HJSC/Heeg JO15-3 3   9 22 5  
2 Heerenveense Boys JO15-7 3   6 15 12   2 C.V.V.O. JO15-4G 3   6 7 12  
3 SC Joure JO15-6 3   3 6 15   3 Heerenveense Boys JO15-8 3   3 6 13  
4 Irnsum JO15-2 3   0 4 11   4 SC Joure JO15-7 3   0 4 8  

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

Vertrouwenscontactpersoon

De Agenda