• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Competitie 2017-2018

Afgelopen woensdag, 5 juli, heeft de KNVB de eerste competitie-indelingen voor het komend seizoen bekendgemaakt. De overige indelingen, beker en competitie, worden binnenkort gepubliceerd.

Heerenveense Boys Senioren 1

Competitie - 3e klasse A (noord)

Zie teampagina.

Beker - groep 2 poule 15

Zie teampagina.

Heerenveense Boys Senioren 2

Competitie - 1e klasse A

Zie teampagina.

Beker - groep 1 poule 13

  • Heerenveense Boys 2
  • Nijland 2
  • Oudehaske 2
  • SDS 2

Heerenveense Boys Senioren 3

Competitie - 3e klasse E

Zie teampagina.

Beker - groep 1 poule 19

  • Drachtster Boys 2
  • Harkema Opeinde 2
  • Heerenveense Boys 3
  • ONT 2

Heerenveense Boys Senioren 4

Competitie - 3e klasse F

Zie teampagina.

Beker - groep 1 poule 19

Zie teampagina.

Heerenveense Boys Senioren 5

Competitie - 6e klasse N

  • Heerenveense Boys 5
  • sc Joure 6
  • Mulier 3
  • Nijland 3
  • Oudega 2
  • QVC 3
  • Scharnegoutum ´70 3
  • SDS 4
  • SWZ 2
  • TOP ´63 2
  • Waterpoort Boys 5
  • Waterpoort Boys 6

Heerenveense Boys Senioren 6

Competitie - 6e klasse O

  • Bant 2
  • Creil 3
  • Delfstrahuizen 3
  • EBC 2
  • Heerenveense Boys 6
  • sc Joure 7
  • Oudehaske 4
  • SVM 5
  • Tonego 3
  • VVI 4
  • VWC 3

Heerenveense Boys Vrouwen 1

Competitie - Hoofdklasse A (landelijk)

Zie teampagina.

Beker - groep 1 poule 11

  1. Heerenveense Boys VR1
  2. Jong vv Alkmaar
  3. ONS Sneek VR1
  4. Oranje Nassau Groningen VR1

Heerenveense Boys Vrouwen 2

Competitie - 4e klasse E

  • GAVC VR1
  • vv Heerenveen VR2
  • Heerenveense Boys VR2
  • Mildam VR1
  • Mulier VR1
  • Oudega VR1
  • QVC VR1
  • sc Bolsward VR2
  • Scharnegoutum '70 VR1
  • SDS VR1
  • Aengwirden / Akkrum VR1
  • Tzum VR1

Heerenveense Boys G1

Competitie - 2e klasse A2

  • Black Boys G1
  • Drenthina G1
  • Heerenveense Boys G1
  • HS '88 G1
  • fc Leo G1
  • ONR G2
  • Rolder Boys G1
  • sc Bolsward G1

Heerenveense Boys G2

Competitie - 2e klasse B

  • Asser Boys G2
  • BATO G1
  • Drenthina G1G
  • Heerenveense Boys G2
  • HS '88 G2
  • Kids United G2G
  • Marum G1
  • sc Bolsward G1

Heerenveense Boys JO19-1

Zie teampagina.

Beker - groep 1 poule 11

  • Heerenveense Boys JO19-1
  • sc Joure JO19-1
  • Oldeholtpade JO19-1
  • Steenwijkerwold JO19-1

Heerenveense Boys JO19-2

Competitie - 1e klasse 03

  • sc Emmeloord JO19-1
  • vv Heerenveen JO19-2
  • Heerenveense Boys JO19-2
  • sc Joure JO19-2
  • Oldeholtpade JO19-1
  • Oudehaske JO19-1
  • VHK / SVBS '77 JO19-1
  • Steenwijkerwold JO19-1
  • SVM JO19-1
  • Urk JO19-2
  • VENO JO19-1

Heerenveense Boys JO19-3

Competitie - 3e klasse 03

  • Blauw Wit '34 JO19-4
  • DWP JO19-1
  • Flevo Boys JO19-2
  • Gorredijk JO19-2
  • Heerenveense Boys JO19-3
  • sc Joure JO19-4
  • Lemmer JO19-1
  • LSC 1890 JO19-3
  • ONS Sneek JO19-2
  • SJO EBC / Delfstrahuizen JO19-1
  • SJO RVC JO19-2
  • fc Meppel / Alcides JO19-3

Heerenveense Boys JO17-1

Competitie - Hoofdklasse O

Zie teampagina.

Beker - groep 1 poule 10

  • Heerenveen JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-1
  • sc Joure JO17-1
  • d' Olde Veste '54 JO17-1

Heerenveense Boys JO17-2

Competitie - 1e klasse 03

  • Balk JO17-1
  • CVVO JO17-1
  • Gorredijk JO17-1
  • Heerenveen JO17-2
  • Heerenveense Boys JO17-2
  • LSC 1890 JO17-2
  • ONS Sneek JO17-2
  • SJO EBC / Delfstrahuizen JO17-1d
  • SJO Oudega / HJSC / Heeg JO17-1
  • SJO RVC JO17-1
  • SWZ Sneek JO17-2

Beker - groep 1 poule 11

  • Gorredijk JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-2
  • s.v. Haulerwijk JO17-1
  • SJO JV Oostenbrug JO17-1

Heerenveense Boys JO17-3

Competitie - 2e klasse 04

  • Balk JO17-2
  • CVVO JO17-2
  • DWP JO17-1
  • Flevo Boys JO17-4
  • Gorredijk JO17-2
  • Heerenveense Boys JO17-3
  • UVC JO17-1
  • sc Joure JO17-2
  • LSC 1890 JO17-3
  • NOK JO17-1
  • Oudehaske JO17-1
  • Scharnegoutum '70 JO17-1

Heerenveense Boys JO17-4

Competitie - 3e klasse 08

  • Aengwirden JO17-1G
  • Akkrum JO17-2
  • Balk JO17-3
  • Heerenveen JO17-4
  • Heerenveense Boys JO17-4
  • sc Joure JO17-3
  • Jubbega JO17-1
  • Langezwaag JO17-1
  • Mildam JO17-1
  • Oudehaske JO17-2
  • Read Swart JO17-1
  • SJO WTTC JO17-1

Heerenveense Boys JO17-5

Competitie -3e klasse 09

  • Heerenveen JO17-5
  • Heerenveense Boys JO17-5
  • sc Joure JO17-4
  • LSC 1890 JO17-4
  • sc Bolsward JO17-4
  • SWZ Sneek JO17-4

Heerenveense Boys JO15-1

Competitie - 3e divisie H

Zie teampagina.

Heerenveense Boys JO15-2

Competitie - 1e klasse 03

  • Balk JO15-1
  • Flevo Boys JO15-2
  • GAVC JO15-1
  • Gorredijk JO15-1
  • Heerenveen JO15-2
  • Heerenveense Boys JO15-2
  • sc Joure JO15-2
  • sc Bolsward JO15-2
  • SJO Oudega / HJSC / Heeg JO15-1
  • SJO RVC JO15-1
  • Workum JO15-1

Beker - groep 1 poule 10

  • DESZ JO15-1
  • Heerenveen JO15-2
  • Heerenveense Boys JO15-2

Heerenveense Boys JO15-3

Competitie - 1e klasse 05

  • Blauw Wit '34 JO15-3
  • Drachten JO15-1
  • Drachtster Boys JO15-2
  • Harkemase Boys JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-3
  • Kolum JO15-1
  • Oerterp JO15-1
  • ONB JO15-2
  • ONT JO15-1
  • SJO Feanstars JO15-1
  • De Sweach JO15-1

Beker - groep 1 poule 12

  • Flevo Boys JO15-3
  • Heerenveense Boys JO15-2
  • Urk JO15-3

Heerenveense Boys JO15-4

Competitie - 2e klasse 05

  • DWP JO15-1
  • Gorredijk JO15-2
  • Heerenveen JO15-4
  • Heerenveense Boys JO15-4
  • sc Joure JO15-3
  • Jubbega JO15-1
  • LSC 1890 JO15-2
  • Oudehaske JO15-1
  • QVC JO15-1G
  • Read Swart JO15-1
  • SWZ Sneek JO15-1

Heerenveense Boys JO15-5

Competitie - 3e klasse 11

  • Akkrum JO15-2
  • Blue Boys JO15-1G
  • Boornbergum '80 JO15-1
  • Drachten JO15-3
  • GAVC JO15-2
  • Heerenveense Boys JO15-5
  • Irnsum JO15-1
  • sc Joure JO15-4
  • Langezwaag JO15-1
  • Nieuweschoot JO15-1
  • Read Swart JO15-2
  • Sport Vereent JO15-1G

Heerenveense Boys JO15-6

Competitie - 3e klasse 10

  • Be Quick 1887 JO15-6
  • Drachtster Boys JO15-6
  • Heerenveen JO15-5
  • Heerenveense Boys JO15-6
  • sc Joure JO15-5
  • Lycurgus JO15-5

Heerenveense Boys JO15-7

Competitie - 4e klasse 07

  • Aengwirden JO15-1G
  • CVVO JO15-3
  • DWP JO15-2
  • Gorredijk JO15-3
  • Heerenveen JO15-6
  • Heerenveense Boys JO15-7
  • sc Joure JO15-6
  • Langezwaag JO15-1
  • Lemmer JO15-1G
  • LSC 1890 JO15-4
  • SJO WTTC JO15-2
  • Udiros JO15-2

Heerenveense Boys JO15-8

Competitie - 4e klasse 05

  • Blokzijl JO15-2G
  • CVVO JO15-4G
  • Flevo Boys JO15-8
  • Heerenveen JO15-7
  • Heerenveense Boys JO15-8
  • Kuinre JO15-2
  • d'Olde Veste '54 JO15-6
  • Steenwijkerwold JO15-3
  • Tollebeek JO15-2
  • Urk JO15-9
  • VENO JO15-2

Heerenveense Boys MO19-1

Competitie - 1e klasse 04

  • Heerenveense Boys MO19-1
  • sc Joure MO19-1
  • SJO RVC MO19-1
  • ST fc Meppel / Alcides MO19-1
  • Urk MO19-1

Heerenveense Boys MO15-1

Competitie - 1e klase 02

  • Balk MO15-1
  • DWP MO15-1
  • Flevo Boys MO15-1
  • Heerenveense Boys MO15-1
  • sc Joure MO15-1
  • LSC 1890 MO15-1
  • sc Bolsward MO15-1
  • SJO RVC MO15-1
  • Steenwijkerwold MO15-1
  • SWZ Sneek MO15-1
  • Urk MO15-1

Heerenveense Boys MO13-1

Competitie - 1e klasse 03

  • Alcides MO13-1
  • Heerenveense Boys MO13-1
  • fc Meppel MO13-1
  • MSC / Amslod MO13-1
  • d' Olde Veste '54 MO13-1
  • sc Rouveen MO13-1
  • Ruinerwold MO13-1
  • ST VHK / SVBS '77 MO13-1
  • Staphorst MO13-1
  • Steenwijk MO13-1
  • Steenwijkerwold MO13-1
  • Urk MO13-1

Heerenveense Boys MO13-2

Competitie - 1e klasse 06

  • Akkrum MO13-1
  • AVC MO13-1
  • DWP MO13-1
  • Flevo Boys MO13-1
  • Harlingen MO13-1
  • Heerenveen MO13-1
  • Heerenveense Boys MO13-2
  • sc Joure MO13-1
  • LSC 1890 MO13-1
  • sc Bolsward MO13-2
  • sc Bolsward MO13-3
  • SWZ Sneek MO13-1

Heerenveense Boys MO11-1

Competitie - 1e klasse 04

  • Heerenveense Boys MO11-1
  • d' Olde Veste '54 MO11-1
  • SVM MO11-1
  • Urk MO11-1
  • VENO MO11-1

Heerenveense Boys MO11-2

Competitie - 1e klasse 06

  • De Blesse MO11-1
  • Heerenveen MO11-1
  • Heerenveense Boys MO11-2
  • sc Bolsward MO11-2
  • Urk MO11-2

Heerenveense Boys JO13-1

Competitie - 3e divisie H

Zie teampagina.

Heerenveense Boys JO13-2

Competitie - 1e klasse 04

  • Akkrum JO13-1
  • CVVO JO13-1
  • GAVC JO13-1
  • Gorredijk JO13-1
  • Heerenveen JO13-2
  • Heerenveense Boys JO13-2
  • sc Joure JO13-2
  • Jubbega JO13-1G
  • NOK JO13-1G
  • Oudehaske JO13-1G
  • SJO RVC JO13-1
  • fc Wolvega JO13-1

Heerenveense Boys JO13-3

Competitie - 2e klasse 09

  • Boornbergum '80 JO13-1G
  • Drachtster Boys JO13-3
  • Heerenveense Boys JO13-3
  • ONB JO13-2
  • ONT JO13-2
  • Opende JO13-1G
  • RWF JO13-1G
  • SJO JV Oostenburg JO13-2
  • Stanfries JO13-1
  • De Sweach JO13-1
  • Wilper Boys JO13-1
  • Zuidhorn JO13-4G

Heerenveense Boys JO13-4

Competitie - 2e klasse 05

  • Akkrum JO13-2G
  • Heerenveen JO13-4
  • Heerenveense Boys JO13-4
  • sc Joure JO13-3
  • Mildam JO13-1
  • d' Olde Veste '54 JO13-4
  • Oldeholtpade JO13-1
  • Read Swart JO13-1
  • sc Bolsward JO13-4
  • SJO EBC / Delfstrahuizen JO13-2
  • Urk JO13-4
  • fc Wolvega JO13-2

Heerenveense Boys JO13-5

Competitie - 3e klasse 11

  • Aengwirden JO13-1
  • Blue Boys JO13-1G
  • GAVC JO13-2
  • Gorredijk JO13-2
  • Heerenveense Boys JO13-5
  • sc Joure JO13-6
  • sc Joure JO13-7
  • Jubbega JO13-2
  • Langezwaag JO13-1G
  • Oldeboorn JO13-1
  • Oudehaske JO13-2G

Heerenveense Boys JO13-6

Competitie - 3e klasse 12

  • Balk JO13-3
  • Heerenveen JO13-6
  • Heerenveense Boys JO13-6
  • sc Joure JO13-5
  • LSC 1890 JO13-4
  • LSC 1890 JO13-5
  • Oeverzwaluwen JO13-2
  • ONS Sneek JO13-3
  • SJO RVC JO13-2
  • SWZ Sneek JO13-3
  • TOP '63 JO13-1
  • Woudsend JO13-1

Heerenveense Boys JO11-1

Competitie - 1e klasse 04

  • Akkrum JO11-1
  • Franeker JO11-1
  • LAC Frisia 1883 JO11-3
  • Harlingen JO11-1
  • Heerenveense Boys JO11-1
  • Leovardia JO11-2
  • LSC 1890 JO11-1
  • ONS Sneek JO11-1
  • Scharnegoutum '70 JO11-1
  • SJO Warga WWS JO11-1
  • SWZ Sneek JO11-1
  • Zeerobben JO11-1

Heerenvense Boys JO11-2

Competitie - 1e klasse 03

  • Balk JO11-1
  • CVVO JO11-1
  • sc Emmeloord JO11-1G
  • Flevo Boys JO11-2
  • Heerenveen JO11-2
  • Heerenveense Boys JO11-2
  • sc Joure JO11-1
  • Jubbega JO11-1G
  • NOK JO11-1G
  • SJO RVC JO11-1
  • VENO JO11-1
  • fc Wolvega JO11-1

Heerenveense Boys JO11-3

Competitie - 2e klasse 03

  • Alcides JO11-2
  • De Blesse JO11-1G
  • Flevo Boys JO11-3
  • Heerenveen JO11-3
  • Heerenveense Boys JO11-3
  • fc Meppel JO11-2
  • d' Olde Veste '54 JO11-2
  • Oudehaske JO11-1
  • Steenwijk JO11-1
  • Steenwijkerwold JO11-1
  • Urk JO11-2
  • fc Wolvega JO11-2

Heerenveense Boys JO11-4

Competitie - 2e klasse 09

  • Boornbergum '80 JO11-1
  • Drachten JO11-2
  • Drachtster Boys JO11-2
  • Gorredijk JO11-2
  • Heerenveense Boys JO11-4
  • ODV JO11-1
  • Oerterp JO11-1
  • ONB JO11-2
  • ONT JO11-2
  • Rottevalle JO11-1G
  • De Sweach JO11-2
  • Wilper Boys JO11-1

Heerenveense Boys JO11-5

Competitie - 3e klasse 08

  • Aengwirden JO11-1G
  • Akkrum JO11-2
  • DWP JO11-1
  • GAVC JO11-1G
  • Gorredijk JO11-3G
  • Heerenveen JO11-4
  • Heerenveense Boys JO11-5
  • sc Joure JO11-3
  • Jubbega JO11-2G
  • Langezwaag JO11-1G
  • Read Swart JO11-1
  • UDIROS JO11-2G

Heerenveense Boys JO11-6

Competitie - 4e klasse 15

  • Akkrum JO11-3
  • DWP JO11-3G
  • Gorredijk JO11-5
  • Heerenveen JO11-6
  • Heerenveense Boys JO11-6
  • Heerenveense Boys JO11-8
  • sc Joure JO11-5
  • Langezwaag JO11-2G
  • Oldeboorn JO11-2
  • Oudehaske JO11-2G
  • Read Swart JO11-2
  • fc Wolvega JO11-7

Heerenveense Boys JO11-7

Competitie - 4e klasse 16

  • Aengwirden JO11-2G
  • Blue Boys JO11-1
  • Boornbergum '80 JO11-2G
  • Drachtster Boys JO11-7
  • Gorredijk JO11-4
  • Heerenveense Boys JO11-7
  • Jubbega JO11-3
  • Oldeboorn JO11-1
  • ONB JO11-7
  • Thor JO11-1G
  • Tijnje JO11-1
  • Wispolia JO1-1G

Heerenveense Boys JO11-8

Competitie - 4e klasse 15

  • Akkrum JO11-3
  • DWP JO11-3G
  • Gorredijk JO11-5
  • Heerenveen JO11-6
  • Heerenveense Boys JO11-6
  • Heerenveense Boys JO11-8
  • sc Joure JO11-5
  • Langezwaag JO11-2G
  • Oldeboorn JO11-2
  • Oudehaske JO11-2G
  • Read Swart JO11-2
  • fc Wolvega JO11-7

Heerenveense Boys JO9-1

Competitie - Hoofdklasse 02

  • Drachtster Boys JO9-1
  • Flevo Boys JO9-2
  • Heerenveense Boys JO9-1
  • sc Joure JO9-1
  • sc Bolsward JO9-1
  • SWZ Sneek JO9-1

Heerenveense Boys JO9-2

Competitie - 1e klasse 03

  • Balk JO9-1
  • LAC Frisia 1883 JO9-3
  • Heerenveen JO9-2
  • Heerenveense Boys JO9-2
  • IJVC JO9-1
  • sc Joure JO9-2
  • LSC 1890 JO9-1
  • Makkum JO9-1
  • sc Bolsward JO9-2
  • SJO RVC JO9-1
  • SWZ Sneek JO9-2
  • Workum JO9-1

Heerenveense Boys JO9-3

Competitie - 2e klasse 05

  • Akkrum JO9-1
  • De Blesse JO9-1
  • GAVC JO9-1
  • Gorredijk JO9-2
  • Heerenveen JO9-4
  • Heerenveense Boys JO9-3
  • Irnsum JO9-1
  • Oldeholtpade JO9-1
  • Oudehaske JO9-1
  • Steenwijk JO9-1
  • Steenwijkerwold JO9-1
  • fc Wolvega JO9-2

Heerenveense Boys JO8-1

Competitie - Hoofdklasse 02

  • Drachtster Boys JO8-1
  • Heerenveen JO8-1
  • Heerenveense Boys JO8-1
  • Irnsum JO8-1
  • sc Joure JO8-1
  • VEV '67 JO8-1

Heerenvense Boys JO8-2

Competitie - 1e klasse 01

  • Balk JO8-1
  • LAC Frisia 1883 JO8-1
  • LAC Frisia 1883 JO8-2
  • FVC JO8-2
  • Heerenveen JO8-2
  • Heerenveen JO8-3
  • Heerenveense Boys JO8-2
  • sc Joure JO8-2
  • Leeuwarder Zwaluwen JO8-2
  • sc Bolsward JO8-1
  • SJO Dronrijp Foarút combinatie JO8-1
  • Urk JO8-1

Heerenveense Boys zaal Vrouwen 1

Competitie - 2e klasse 1

  • Avanti VR2
  • Blauw Wit '34 VR2
  • FFS VR1
  • Futsal Buitenpost VR1
  • GAVC VR1
  • GAVC VR2
  • Golden Oldies VR1
  • Heerenveense Boys VR1
  • ONT/CHZ VR1
  • Renado VR1
  • ZVF VR1
  • ZVF VR2

Beker - groep 1 poule 16

  1. Blauw Wit '34 VR2
  2. Heerenveense Boys VR1

Publicatiedata

  • 12 juli 2017: indeling bekervoetbal categorie A
  • 21 juli 2017: competitie-indeling categorie A niet-standaard teams
  • 21 juli 2017: competitie-indeling categorie B senioren
  • 21 juli 2017: competitie-indeling categorie B junioren
  • 21 juli 2017: competitie-indeling categorie B pupillen
  • 22 juli 2017: nummering bekervoetbal categorie A
  • 22 juli 2017: nummering competitie categorie A
  • 28 juli 2017: indeling bekervoetbal categorie B
  • 29 juli 2017: nummering bekervoetbal categorie B
  • 1 september 2017: nummering competitie categorie B senioren
  • 1 september 2017: nummering competitie categorie B junioren
  • 1 september 2017: nummering competitie categorie B pupillen

Volgende wedstrijd

Hoofdklasse A
zaterdag 28 oktober 2017
16:15 uur
Heerenveense Boys - IJzendijke
Heerenveense Boys VR1
-
IJzendijke VR1
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda