• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Speelschema pupillentoernooi

Pouleindeling JO13      
           
      Poule A Poule B  
      Heerenveense Boys JO13-1 Heerenveense Boys JO13-3  
      Flevo Boys JO13-2 L.S.C. 1890 JO13-3  
      S.W.Z. Sneek JO13-1 Oudehaske JO13-2  
      C.V.V.O. JO13-2 C.V.V.O.JO13-4  
      Heerenveense Boys JO13-2 Heerenveense Boys JO13-4  
           
      Poule C Poule D  
      Heerenveense Boys JO13-5 Heerenveense Boys JO13-7  
      Lemmer JO13-1 Leovardia JO13-6  
      Leovardia JO13-4 Heerenveense Boys MO13-1  
      Udiros JO13-1 L.S.C. 1890 JO13-5  
      Heerenveense Boys JO13-6 Heerenveense Boys MO13-2  
           
      Kleedkamerindeling    
Kleedkamer A   Scheidsrechters    
Kleedkamer B   Heerenveense Boys JO13-1, JO13-2  
Kleedkamer C   Heerenveense Boys MO13-1, MO13-2  
Kleedkamer D   Heerenveense Boys JO13-3, JO13-4  
Kleedkamer 1   Heerenveense Boys JO13-5, JO13-6  
Kleedkamer 2   Heerenveense Boys JO13-7    
Kleedkamer 3   Scheidsrechters    
Kleedkamer 4   Flevo Boys JO13-2    
Kleedkamer 5   S.W.Z. Sneek JO13-1    
Kleedkamer 6   C.V.V.O. JO13-2, JO13-4    
Kleedkamer 7   L.S.C. 1890 JO13-3    
Kleedkamer 8   Meisjes    
Kleedkamer 9   Oudehaske JO13-2    
Kleedkamer 10   Lemmer JO13-1    
Kleedkamer 11   Leovardia JO13-4    
Kleedkamer 12   Udiros JO13--1    
Kleedkamer 13   Meisjes    
Kleedkamer 14   Leovardia JO13-6    
Kleedkamer 15   L.S.C. 1890 JO13-5    
           
Speelschema JO13      
           
Tijd poule Veld Wedstrijd   Uitslag
18.15 – 18.30 A KG Heerenveense Boys JO13-1 Flevo Boys JO13-2 -
18.15 – 18.30 B A Heerenveense Boys JO13-3 L.S.C. 1890 JO13-3 -
18.15 – 18.30 C B Heerenveense Boys JO13-5 Lemmer JO13-1 -
18.15 – 18.30 D D Heerenveense Boys JO13-7 Leovardia JO13-6 -
18.30 – 18.45 A KG S.W.Z. Sneek JO13-1 C.V.V.O. JO13-2 -
18.30 – 18.45 B A Oudehaske JO13-2 C.V.V.O. JO13-4 -
18.30 – 18.45 C B Leovardia JO13-4 Udiros JO13-1 -
18.30 – 18.45 D D Heerenveense Boys MO13-1 L.S.C. 1890 JO13-5 -
18.45 – 19.00 A KG Heerenveense Boys JO13-2 Heerenveense Boys JO13-1 -
18.45 – 19.00 B A Heerenveense Boys JO13-4 Heerenveense Boys JO13-3 -
18.45 – 19.00 C B Heerenveense Boys JO13-6 Heerenveense Boys JO13-5 -
18.45 – 19.00 D D Heerenveense Boys MO13-2 Heerenveense Boys JO13-7 -
19.00 – 19.15 A KG Flevo Boys JO13-2 S.W.Z. Sneek JO13-1 -
19.00 – 19.15 B A L.S.C. 1890 JO13-3 Oudehaske JO13-2 -
19.00 – 19.15 C B Lemmer JO13-1 Leovadia JO13-4 -
19.00 – 19.15 D D Leovardia JO13-6 Heerenveense Boys MO13-1 -
19.15 – 19.30 A KG C.V.V.O. JO13-2 Heerenveense Boys JO13-2 -
19.15 – 19.30 B A C.V.V.O. JO13-4 Heerenveense Boys JO13-4 -
19.15 – 19.30 C B Udiros JO13-1 Heerenveense Boys JO13-6 -
19.15 – 19.30 D D L.S.C. 1890 JO13-5 Heerenveense Boys MO13-2 -
19.30 – 19.45 A KG Heerenveense Boys JO13-1 S.W.Z. Sneek JO13-1 -
19.30 – 19.45 B A Heerenveense Boys JO13-3 Oudehaske JO13-2 -
19.30 – 19.45 C B Heerenveense Boys JO13-5 Leovardia JO13-4 -
19.30 – 19.45 D D Heerenveense Boys JO13-7 Heerenveense Boys MO13-1 -
19.45 – 20.00 A KG Flevo Boys JO13-2 Heerenveense Boys JO13-2 -
19.45 – 20.00 B A L.S.C> 1890 JO13-3 Heerenveense Boys JO13-4 -
19.45 – 20.00 C B Lemmer JO13-1 Heerenveense Boys JO13-6 -
19.45 – 20.00 D D Leovardia JO13-6 Heerenveense Boys MO13-2 -
20.00 – 20.15 A KG C.V.V.O. JO13-2 Heerenveense Boys JO13-1 -
20.00 – 20.15 B A C.V.V.O. JO13-4 Heerenveense Boys JO13-3 -
20.00 – 20.15 C B Udiros JO13-1 Heerenveense Boys JO13-5 -
20.00 – 20.15 D D L.S.C. 1`890 JO13-5 Heerenveense Boys JO13-7 -
20.15 – 20.30 A KG S.W.Z. Sneek JO13-1 Heerenveense Boys JO13-2 -
20.15 – 20.30 B A Oudehaske JO13-2 Heerenveense Boys JO13-4 -
20.15 – 20.30 C B Leovardia JO13-4 Heerenveense Boys JO13-6 -
20.15 – 20.30 D D Heerenveense Boys MO13-1 Heerenveense Boys MO13-2 -
20.30 – 20.45 A KG Flevo Boys JO13-2 C.V.V.O. JO13-2 -
20.30 – 20.45 B A L.S.C. 1890 JO13-3 C.V.V.O. JO13-4 -
20.30 – 20.45 C B Lemmer JO13-1 Udiros JO13-1 -
20.30 – 20.45 D D Leovardia JO13-6 L.S.C. 1890 JO13-5 -
           
      Finalewedstrijden om de "Gerlof & Cor" wisselbeker  
           
20.55 – 21.10 1 KG Nr. 1 poule A Nr. 1 poule B -
20.55 – 21.10 2 A Nr. 1 poule C Nr. 1 poule D -
           
21.15 – 21.30 KG winnaar 1 winnaar 2 -
21.15 – 21.30 A verliezer 1 verliezer 2 -
           
Prijsuitreiking zo snel mogelijk na afloop van het toernooi  
           
Pouleindeling JO11      
           
      Poule A Poule B  
      Heerenveense Boys JO11-1 Heerenveense Boys JO11-2  
      FC Wolvega JO11-1 Heerenveen JO11-2  
      Be Quick D.JO11-1 Drachtster Boys JO11-3  
      Jubbega JO11-1 Flevo Boys JO11-2  
           
      Poule C Poule D  
      Heerenveense Boys JO11-3 Heerenveense Boys JO11-4  
      Nieuweschoot JO11-1 L.S.C. 1890 JO11-4  
      H.B.C. Heemstede JO11-3 Lemmer JO11-2  
      Heerenveen JO11-4 Heerenveen JO11-6  
           
      Poule E Poule F  
      Heerenveense Boys JO11-5 Heerenveense Boys JO11-6  
      Blauw Wit '34 JO11-6 L.S.C. 1890 JO11-5  
      Heerenveen JO11-9 Udiros JO11-2  
      Drachtster Boys JO11-6 Heerenveense Boys MO11-1  
           
      Poule G    
      Heerenveense Boys JO11-7    
      Blauw Wit '34 JO11-11    
      Nieuweschoot JO11-2    
      Heerenveense Boys MO11-2    
           
      Kleedkamerindeling    
Kleedkamer A   Scheidsrechters    
Kleedkamer B   Heerenveense Boys MO11-1, MO11-2  
Kleedkamer C   Heerenveense Boys JO11-1, JO11-2  
Kleedkamer D   Heerenveense Boys JO11-3, JO11-4, JO11-5  
Kleedkamer 1   Heerenveense Boys JO11-6, JO11-7  
Kleedkamer 2   FC Wolvega JO11-1, Udiros JO11-2  
Kleedkamer 3   Scheidsrechters    
Kleedkamer 4   Be Quick D. JO11-1    
Kleedkamer 5   Jubbega JO11-1    
Kleedkamer 6   Heerenveen JO11-2, JO11-9    
Kleedkamer 7   Drachtster Boys JO11-3, JO11-6  
Kleedkamer 8   Meisjes    
Kleedkamer 9   Flevo Boys JO11-2, Lemmer JO11-2  
Kleedkamer 10   Nieuweschoot JO11-1, JO11-2  
Kleedkamer 11   H.B.C. Heemstede JO11-3    
Kleedkamer 12   Blauw Wit '34 JO11-6, JO11-11  
Kleedkamer 13   Meisjes    
Kleedkamer 14   L.S.C. 1890 JO11-4, JO11-5    
Kleedkamer 15   Heerenveen JO11-4, JO11-6    
           
Speelschema JO11      
           
Tijd poule Veld Wedstrijd   Uitslag
09.00 – 09.20 A KG1 Heerenveense Boys JO11-1 FC Wolvega JO11-1 -
09.00 – 09.20 B KG2 Heerenveense Boys JO11-2 Heerenveen JO11-2 -
09.00 – 09.20 C A1 Heerenveense Boys JO11-3 Nieuweschoot JO11-1 -
09.00 – 09.20 D A2 Heerenveense Boys JO11-4 L.S.C. 1890 JO11-4 -
09.00 – 09.20 E C Heerenveense Boys JO11-5 Blauw Wit '34 JO11-6 -
09.00 – 09.20 F D1 Heerenveense Boys JO11-6 L.S.C. 1890 JO11-5 -
09.00 – 09.20 G D2 Heerenveense Boys JO11-7 Blauw Wit '34 JO11-11 -
09.25 – 09.45 A KG1 Be Quick D. JO11-1 Jubbega JO11-1 -
09.25 – 09.45 B KG2 Drachtster Boys JO11-3 Flevo Boys JO11-2 -
09.25 – 09.45 C A1 H.B.C. Heemstede JO11-3 Heerenveen JO11-4 -
09.25 – 09.45 D A2 Lemmer JO11-2 Heerenveen JO11-6 -
09.25 – 09.45 E C Heerenveen JO11-9 Drachtster Boys JO11-6 -
09.25 – 09.45 F D1 Udiros JO11-2 Heerenveense Boys MO11-1 -
09.25 – 09.45 G D2 Nieuweschoot JO11-2 Heerenveense Boys MO11-2 -
09.50 – 10.10 A KG1 Heerenveense Boys JO11-1 Jubbega JO11-1 -
09.50 – 10.10 B KG2 Heerenveense Boys JO11-2 Flevo Boys JO11-2 -
09.50 – 10.10 C A1 Heerenveense Boys JO11-3 Heerenveen JO11-4 -
09.50 – 10.10 D A2 Heerenveense Boys JO11-4 Heerenveen JO11-6 -
09.50 – 10.10 E C Heerenveense Boys JO11-5 Drachtster Boys JO11-6 -
09.50 – 10.10 F D1 Heerenveense Boys JO11-6 Heerenveense Boys MO11-1 -
09.50 – 10.10 G D2 Heerenveense Boys JO11-7 Heerenveense Boys MO11-2 -
10.15 – 10.35 A KG1 FC Wolvega JO11-1 Be Quick D. JO11-1 -
10.15 – 10.35 B KG2 Heerenveen JO11-2 Drachtster Boys JO11-3 -
10.15 – 10.35 C A1 Nieuweschoot JO11-1 H.B.C. Heemstede JO11-3 -
10.15 – 10.35 D A2 L.S.C. 1890 JO11-4 Lemmer JO11-2 -
10.15 – 10.35 E C Blauw Wit '34 JO11-6 Heerenveen JO11-9 -
10.15 – 10.35 F D1 L.S.C. 1890 JO11-5 Udiros JO11-2 -
10.15 – 10.35 G D2 Blauw Wit '34 JO11-11 Nieuweschoot JO11-2 -
10.40 – 11.00 A KG1 Heerenveense Boys JO11-1 Be Quick D. JO11-1 -
10.40 – 11.00 B KG2 Heerenveense Boys JO11-2 Drachtster Boys JO11-3 -
10.40 – 11.00 C A1 Heerenveense Boys JO11-3 H.B.C. Heemstede JO11-3 -
10.40 – 11.00 D A2 Heerenveense Boys JO11-4 Lemmer JO11-2 -
10.40 – 11.00 E C Heerenveense Boys JO11-5 Heerenveen JO11-9 -
10.40 – 11.00 F D1 Heerenveense Boys JO11-6 Udiros JO11-2 -
10.40 – 11.00 G D2 Heerenveense Boys JO11-7 Nieuweschoot JO11-2 -
11.05 – 11.25 A KG1 FC Wolvega JO11-1 Jubbega JO11-1 -
11.05 – 11.25 B KG2 Heerenveen JO11-2 Flevo Boys JO11-2 -
11.05 – 11.25 C A1 Nieuweschoot JO11-1 Heerenveen JO11-4 -
11.05 – 11.25 D A2 L.S.C. 1890 JO11-4 Heerenveen JO11-6 -
11.05 – 11.25 E C Blauw Wit '34 JO11-6 Drachtster Boys JO11-6 -
11.05 – 11.25 F D1 L.S.C. 1890 JO11-5 Heerenveense Boys MO11-1 -
11.05 – 11.25 G D2 Blauw Wit'34 JO11-11 Heerenveense Boys MO11-2 -
           
Prijsuitreiking om 11:45 uur    
           
Pouleindeling JO9      
           
      Poule A Poule B  
      Heerenveense Boys JO9-1 Heerenveense Boys JO9-3  
      C.V.V.O. JO9-1 L.S.C. 1890 JO9-3  
      L.S.C. 1890 JO9-2 C.V.V.O. JO9-3  
      Blauw Wit '34 JO9-1 Udiros JO9-1  
      Heerenveense Boys JO9-2 Heerenveense Boys JO9-4  
           
      Poule C Poule D  
      Heerenveense Boys JO9-5 Heerenveense Boys JO9-7  
      Nieuweschoot JO9-1 O.D.I.N. '59 JO9-10  
      Lemmer JO9-1 M.S.C. JO9-5  
      Heerenveen JO9-10 Udiros JO9-2  
      Heerenveense Boys JO-6 Heerenveense Boys JO9-8  
           
      Kleedkamerindeling    
Kleedkamer A   Scheidsrechters    
Kleedkamer B   Heerenveense Boys JO9-1, JO9-2  
Kleedkamer C   Heerenveense Boys JO9-3, JO9-4  
Kleedkamer D   Heerenveense Boys JO9-5, JO9-6  
Kleedkamer 1   Heerenveense Boys JO9-7, JO9-8  
Kleedkamer 2   C.V.V.O. JO9-1    
Kleedkamer 3   Scheidsrechters    
Kleedkamer 4   L.S.C. 1890 JO9-2, JO9-3    
Kleedkamer 5   Blauw Wit '34 JO9-1    
Kleedkamer 6   Udiros JO9-2    
Kleedkamer 7   C.V.V.O. JO9-3    
Kleedkamer 8   Meisjes    
Kleedkamer 9   Udiros JO9-1    
Kleedkamer 10   Nieuweschoot JO9-1    
Kleedkamer 11   Lemmer JO9-1    
Kleedkamer 12   Heerenveen JO9-10    
Kleedkamer 13   Meisjes    
Kleedkamer 14   O.D.I.N. '59 JO9-10    
Kleedkamer 15   M.S.C. JO9-5    
           
Speelschema JO9        
           
Tijd poule Veld Wedstrijd   Uitslag
13.00 – 13.15 A A1 Heerenveense Boys JO9-1 C.V.V.O. JO9-1 -
13.00 – 13.15 B A2 Heerenveense Boys JO9-3 L.S.C. 1890 JO9-3 -
13.00 – 13.15 C KG1 Heerenveense Boys JO9-5 Nieuweschoot JO9-1 -
13.00 – 13.15 D KG2 Heerenveense Boys JO9-7 O.D.I.N. '59 JO9-10 -
13.15 – 13.30 A A1 L.S.C. 1890 JO9-2 Blauw Wit '34 JO9-1 -
13.15 – 13.30 B A2 C.V.V.O. JO9-3 Udiros JO9-1 -
13.15 – 13.30 C KG1 Lemmer JO9-1 Heerenveen JO9-10 -
13.15 – 13.30 D KG2 M.S.C. JO9-5 Udiros JO9-2 -
13.30 – 13.45 A A1 Heerenveense Boys JO9-2 Heerenveense Boys JO9-1 -
13.30 – 13.45 B A2 Heerenveense Boys JO9-4 Heerenveense Boys JO9-3 -
13.30 – 13.45 C KG1 Heerenveense Boys JO9-6 Heerenveense Boys JO9-5 -
13.30 – 13.45 D KG2 Heerenveense Boys JO9-8 Heerenveense Boys JO9-7 -
13.45 – 14.00 A A1 C.V.V.O. JO9-1 L.S.C. 1890 JO9-2 -
13.45 – 14.00 B A2 L.S.C. 1890 JO9-3 C.V.V.O. JO9-3 -
13.45 – 14.00 C KG1 Nieuweschoot JO9-1 Lemmer JO9-1 -
13.45 – 14.00 D KG2 O.D.I.N. '59 JO9-10 M.S.C. JO9-5 -
14.00 – 14.15 A A1 Blauw Wit '34 JO9-1 Heerenveense Boys JO9-2 -
14.00 – 14.15 B A2 Udiros JO9-1 Heerenveense Boys JO9-4 -
14.00 – 14.15 C KG1 Heerenveen JO9-10 Heerenveense Boys JO9-6 -
14.00 – 14.15 D KG2 Udiros JO9-2 Heerenveense Boys JO9-8 -
14.15 – 14.30 A A1 Heerenveense Boys JO9-1 L.S.C. 1890 JO9-2 -
14.15 – 14.30 B A2 Heerenveense Boys JO9-3 C.V.V.O. JO9-3 -
14.15 – 14.30 C KG1 Heerenveense Boys JO9-5 Lemmer JO9-1 -
14.15 – 14.30 D KG2 Heerenveense Boys JO9-7 M.S.C. JO9-5 -
14.30 – 14.45 A A1 C.V.V.O. JO9-1 Heerenveense Boys JO9-2 -
14.30 – 14.45 B A2 L.S.C. 1890 JO9-3 Heerenveense Boys JO9-4 -
14.30 – 14.45 C KG1 Nieuweschoot JO9-1 Heerenveense Boys JO-6 -
14.30 – 14.45 D KG2 O.D.I.N. '59 JO9-10 Heerenveense Boys JO9-8 -
14.45 – 15.00 A A1 Blauw Wit '34 JO9-1 Heerenveense Boys JO9-1 -
14.45 – 15.00 B A2 Udiros JO9-1 Heerenveense Boys JO9-3 -
14.45 – 15.00 C KG1 Heerenveen JO9-10 Heerenveense Boys JO9-5 -
14.45 – 15.00 D KG2 Udiros JO9-2 Heerenveense Boys JO9-7 -
15.00 – 15.15 A A1 L.S.C. 1890 JO9-2 Heerenveense Boys JO9-2 -
15.00 – 15.15 B A2 C.V.V.O. JO9-3 Heerenveense Boys JO9-4 -
15.00 – 15.15 C KG1 Lemmer JO9-1 Heerenveense Boys JO9-6 -
15.00 – 15.15 D KG2 M.S.C. JO9-5 Heerenveense Boys JO9-8 -
15.15 – 15.30 A A1 C.V.V.O. JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-1 -
15.15 – 15.30 B A2 L.S.C. 1890 JO9-3 Udiros JO9-1 -
15.15 – 15.30 C KG1 Nieuweschoot JO9-1 Heerenveen JO9-10 -
15.15 – 15.30 D KG2 O.D.I.N. '59 JO9-10 Udiros JO9-2 -
           
Prijsuitreiking om 15.45 uur    

Volgende wedstrijd

vrijdag en zaterdag 26 en 27 mei 2017

Sportpark "De Akkers"

Heerenveense Boys Heerenveense Boys

-

46e pupillentoernooi

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda