• vv Heerenveense Boys
 • Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Aanmelding Doelpuntactie

Nu de Doelpuntactie van start is gegaan kunnen sponsoren zich deze hele maand maart aanmelden om onze jeugdleden te sponsoren. De sponsorgelden die deze actie gaat opbrengen, willen wij graag aanwenden om materialen aan te schaffen voor onze jeugdteams. Gedacht kan dan worden aan nieuwe goaltjes, ballen, hesjes en andere trainingsmaterialen.

Doelpuntactie 2017 Heerenveense Boys

We hopen dat onze leden veel sponsoren weten te vinden. Om de actie voor onze jeugd nog aantrekkelijker te maken zal onze vereniging voor het team dat de meeste sponsoren weet te verzamelen worden beloond met een rondleiding door het Abe Lenstra stadion van sc Heerenveen en daarna friet eten op de club.

Wij wensen iedereen heel veel succes bij het vinden van sponsors!

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

Vertrouwenscontactpersoon

De Agenda