• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Alle indelingen voor zover nu bekend

Senioren 1 - 2e klasse I   Senioren 2 - Reserve 1e klasse A
Heerenveense Boys 1 Heerenveen Heerenveense Boys 2 Heerenveen
V.V.I. 1 Idskenhuizen Harkemase Boys 2 Harkema
Be Quick D. 1 Dokkum Leeuw. Zwaluwen 2 Leeuwarden
B.C.V. 1 Burgum Makkum 2 Makkum
t Fean '58 1 Surhuisterveen Oeverzwaluwen 2 Koudum
Balk 1 Balk S.D.S.  2 Easterein
SC Berlikum 1 Berlikum The Knickerbockers 2 Groningen
O.N.T. 1 Opeinde (Sm) t Fean '58 2 Surhuisterveen
V.E.V. '67 1 Leek Minnertsga 2 Minnertsga
O.N.R. 1 Roden SC Veenwouden 2 Veenwouden
S.D.S. 1 Easterein O.N.S. Sneek 3 Sneek
Broekster Boys 1 Damwoude Blauw Wit '34 2 Leeuwarden
SC Veenwouden 1 Veenwouden    
Minnertsga 1 Minnertsga    
       
Senioren 3 - Res. 3e klasse B Senioren 4 - Res. 3e klasse C
Heerenveense Boys 3 Heerenveen Heerenveense Boys 4 Heerenveen
Delfstrahuizen 2 Delfstrahuizen Rood Geel 2 Leeuwarden
Olympia '28 4 Hasselt Leeuw. Zwaluwen 4 Leeuwarden
C.V.V.O. 3 Lemmer S.D.S. 3 Easterein
D.W.P. 2 St. Johannesga Heeg 2 Heeg
SC Joure 2 Joure Makkum 2 Makkum
Oudehaske 2 Oudehaske Bolswardia 2 Bolsward
Waterpoort Boys 2 Sneek T.O.P. '63 2 Oppenhuizen
N.O.K. 2 Oudemirdum A.V.C. 2 Sexbierum
Q.V.C. 2 Stavoren Blauw Wit '34 3 Leeuwarden
Bant 2 Bant SC Joure 3 Joure
    SC Franeker 2 Franeker
       
Senioren 5 - Res. 5e klasse poule 05 Senioren 6 - Res. 5e klasse poule 06
Heerenveense Boys 5 Heerenveen Heerenveense Boys 6 Heerenveen
Bolswardia 3 Bolsward Bolswardia 4 Bolsward
Heeg 3 Heeg C.V.V.O. 5 Lemmer
Hielpen 3 Hindelopen Heeg 4 Heeg
Nijland 4 Nijland Hielpen 2 Hindelopen
Oeverzwaluwen 3 Koudum Makkum 4 Makkum
O.N.S. Sneek 5 Sneek Oeverzwaluwen 4 Koudum
Oudehaske 4 Oudehaske O.N.S. Sneek 6 Sneek
Sleat 2 Sleat O.N.S. Sneek 7 Sneek
V.W.C. 2 Munnekeburen Oudehaske 5 Oudehaske
De Wâlde 2 Elahuizen Q.V.C. 3 Stavoren
Workum 4 Workum FC Wolvega 3 Wolvega
       
Dames 1 - 2e klasse D   MB-junioren - 1e klasse poule 02
Heerenveense Boys DA 1 Heerenveen Heerenveense Boys MB 1 Heerenveen
Helpman DA 1 Groningen Ens MB 1 Ens
S.P.W. DA 1 Stadskanaal D.E.S.Z. MB 1 Zwartsluis
Asser Boys DA 1 Assen Flevo Boys MB 1 Emmeloord
N.W.V.V./Titan DA 1 Nieuw Weerdinge d'Olde Veste '54 MB 1 Steenwijk
Be Quick D. DA 2 Dokkum Steenwijkerwold MB 1 Steenwijkerwold
Pelikaan S. DA 1 Oostwold Urk MB 1 Urk
Hunsingo DA 1 Winsum (Gr.) Havelte MB 1 Havelte
M.K.V. '29 DA 1 Leeuwarden SC Genemuiden MB 1 Genemuiden
De Pelikanen DA 1 Appingedam FC Meppel MB 1 Meppel
Blauw Wit '34 DA 1 Leeuwarden Heerenveen MB 1 Heerenveen
The Knickerbockers DA 2 Groningen Tollebeek MB 1 Tollebeek
       
A-junioren - 1e klasse C   A-junioren - 2e klasse poule 12
Heerenveense Boys A1 Heerenveen Heerenveense Boys A2 Heerenveen
Steenwijkerwold A1 Steenwijkerwold Balk A2 Balk
Workum A1 Workum Heerenveen A2 Heerenveen
d'Olde Veste '54 A2 Steenwijk SC Joure A2 Joure
Nieuweschoot A1 Heerenveen JV Bolsward A2 Bolsward
Dwingeloo A1 Dwingeloo L.S.C. 1890 A2 Sneek
Gorredijk A1 Gorredijk O.N.S. Sneek A2 Sneek
Olyphia A1 Noordwolde Steenwijkerwold A2 Steenwijkerwold
Makkum A1 Makkum Sneek Wit Zwart. A2 Sneek
Steenwijk A1 Steenwijk FC Wolvega A2 Wolvega
FC Wolvega A1 Wolvega     
Jubbega A1 Jubbega    
       
B-junioren - 1e klasse B   B-junioren - 3e klasse poule 03
Heerenveense Boys B1 Heerenveen Heerenveense Boys B2 Heerenveen
SC Stiens B1 Stiens Flevo Boys B6 Emmeloord
Dronrijp B1 Dronrijp Gorredijk B2 Gorredijk
H.R.C. B1 Hurdegaryp Jubbega B2 Jubbega
L.A.C. Frisia 1883 B2 Leeuwarden FC Meppel B3 Meppel
JV Bolsward B1 Bolsward M.S.C. B3 Meppel
Be Quick D. B1 Dokkum d'Olde Veste '54 B4 Steenwijk
Workum B1 Workum Steenwijk B2 Steenwijk
St. Annaparochie B1 St. Annaparochie Urk B5 Urk
SC Franeker B2 Franeker De Weide B4 Hoogeveen
VC Trynwâlden B1 Oentsjerk De Weide B5 Hoogeveen
Geel Wit B1 Buren (Ameland)    
       
B-junioren - 3e klasse poule 04 C-junioren - Hoofdklasse B
Heerenveense Boys B3 Heerenveen Heerenveense Boys C1 Heerenveen
Balk B2 Balk Buitenpost C1 Buitenpost
Heerenveen B5 Heerenveen M.S.C. C1 Meppel
SC Joure B4 Joure Broekster Wâlden C1 Damwoude
JV Bolsward B3 Bolsward O.N.S. Sneek C1 Sneek
L.S.C. 1890 B4 Sneek Staphorst C1 Staphorst
Nieuweschoot B2 Heerenveen SC Genemuiden C1 Genemuiden
Oldeholtpade B2 Oldeholtpade JV Oostenburg C1 Oosterwolde
Read Swart B2 De Knipe Alcides C1 Meppel
Renado/V.V.I. B3 St. Nicolaasga SC Emmeloord C1 Emmeloord
FC Wolvega B2 Wolvega Bergum/B.C.V. combi. Burgum
    SC Franeker C1 Franeker
       
C-junioren - 2e klasse poule 02 C-junioren - 3e klasse poule 06
Heerenveense Boys C2 Heerenveen Heerenveense Boys C3 Heerenveen
Akkrum C1 Akkrum Heerenveense Boys C4 Heerenveen
C.V.V.O. C2 Lemmer Alcides C3 Meppel
SC Joure C2 Joure C.V.V.O. C3 Lemmer
JV Oostenburg C2 Oosterwolde Heerenveen C4 Heerenveen
d'Olde Veste '54 C2 Steenwijk SC Joure C3 Joure
Oldeholtpade C1 Oldeholtpade JV Bolsward C2 Bolsward
FC Oldemarkt C1 Oldemarkt JV Oostenburg C3 Oosterwolde
Olyphia C1 Noordwolde L.S.C. 1890 C4 Sneek
Renado/V.V.I. C1 St. Nicolaasga d'Olde Veste '54 C3 Steenwijk
R.E.S. C1 Bolsward Steenwijkerwold C2 Steenwijkerwold
Steenwijk C2 Steenwijk    
       
D-pupillen - Hoofdklasse C D-pupillen - 2e klasse poule 10
Heerenveense Boys D1 Heerenveen Heerenveense Boys D2 Heerenveen
K.Z.C. '08 D1 Klazienaveen B.E.W. D1 Vledder
D.Z.O.H. D1 Emmen B.O.Z.O. D1 Boyl
Heerenveen D1 Heerenveen Donkerbroek D1 Donkerbroek
JV Oostenburg D1 Oosterwolde Langezwaag D1 Langezwaag
Steenwijk D1 Steenwijk FC Oldemarkt D1 Oldemarkt
De Weide D1 Hoogeveen Olyphia D1 Noordwolde
d'Olde Veste '54 D1 Steenwijk SC Makkinga D1 Makkinga
J.V.Z. D1 Zuidwolde Stânfries D1 Appelscha
Dalen D1 Dalen Udiros D1 Nieuwehorne
Staphorst D1 Staphorst FC Wolvega D2 Wolvega
Urk D2 Urk W.T.T.C. D1 Terwispel
       
D-pupillen - 2e klasse poule 11 D-pupillen - 2e klasse poule 12
Heerenveense Boys D3 Heerenveen Heerenveense Boys D4 Heerenveen
Akkrum D2 Akkrum Heerenveense Boys D5 Heerenveen
C.V.V.O. D4 Lemmer Gorredijk D2 Gorredijk
Heerenveen D4 Heerenveen Heerenveen D6M Heerenveen
Heerenveen D5 Heerenveen Heerenveen D7 Heerenveen
SC Joure D5 Joure SC Joure D7 Joure
SC Joure D6 Joure Jubbega D2 Jubbega
JV Oostenburg D3 Oosterwolde FC Oldemarkt D2 Oldemarkt
d'Olde Veste '54 D3 Steenwijk Olyphia D2 Noordwolde
Renado/V.V.I. D2 St. Nicolaasga Renado/V.V.I. D3 St. Nicolaasga
FC Wolvega D3 Wolvega FC Wolvega D5M Wolvega
FC Wolvega D4 Wolvega W.T.T.C. D3 Terwispel
       
D-pupillen (7-tal) - 1e klasse poule 05 MD-pupillen (7-tal) - 1e klasse poule 01
Heerenveense Boys D6 Heerenveen Heerenveense Boys MD1 Heerenveen
F.V.C. D3 Leeuwarden B.E.W. MD 1 Vledder
Leeuw. Zwaluwen D4 Leeuwarden D.V.S.V. MD 1 Darp
Makkum D3 Makkum Ens MD 1 Ens
T.O.P. '63 D2 Oppenhuizen Espel MD 1 Espel
Tzum D1 Tzum Flevo Boys MD 1 Emmeloord
    Heerenveen MD 1 Heerenveen
    FC Meppel MD 1 Meppel
    R.K.O. MD 1 Rutten
    SC Rouveen MD 1 Rouveen
    Ruinerwold MD 1 Ruinerwold
       
MD-pupillen (7-tal) - 1e klasse poule 03 Dames Zaalvoetbal - 2e klasse poule 01
Heerenveense Boys MD2 Heerenveen Heerenveense Boys DA 1 Heerenveen
Donkerbroek MD 1 Donkerbroek Drachtster Boys DA 3 Drachten
H.J.C. MD 1 Haulerwijk O.N.T./C.H.Z. DA 1 Drachten
JV Oostenburg MD 1 Oosterwolde Balk DA 1 Balk
Sport Vereent MD 1 Oldeberkoop O.N.S. Sneek DA 1 Sneek
Waskemeer MD 1 Waskemeer G.A.V.C. DA 1 Grou
    De Griffioen DA 1 Oosterwolde
    Renado DA 1 St. Nicolaasga
    Futsal Heerenveen DA 1 Heerenveen
    Futsal Buitenpost DA 1 Buitenpost
    De Herauten DA 2 Burgum
    Workum DA 1 Workum

Volgende wedstrijd

Hoofdklasse A
zaterdag 28 oktober 2017
16:15 uur
Heerenveense Boys - IJzendijke
Heerenveense Boys VR1
-
IJzendijke VR1
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda