• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Meer indelingen bekend

Categorie A:

Senioren 2, Reserve 1e klasse A: Heerenveense Boys 2, Harkemase Boys 2, Leeuwarder Zwaluwen 2, Makkum 2, Oeverzwaluwen 2, S.D.S. 2, The Knickerbockers 2, Blauw Wit '34 2, O.N.S. Sneek 3, SC Veenwouden 2, Minnertsga 2, 't Fean '58 2.

Senioren 3, Reserve 3e klasse B: Heerenveense Boys 3, Oudehaske 2, Waterpoort Boys 2, N.O.K. 2, Q.V.C. 2, Bant 2, D.W.P. 2, C.V.V.O. 3, Olympia '28 3, Delfstrahuizen 2, SC Joure 2

Senioren 4, Reserve 3e klasse C: Heerenveense Boys 4, T.O.P. '63 2, A.V.C. 2, Blauw Wit '34 3, SC Joure 3, SC Franeker 2, Makkum 3, Heeg 2, S.D.S. 3, Leeuwarder Zwaluwen 4, Rood Geel 2, Bolswardia 2.

A1, 1e klasse C: Heerenveense Boys A1, Steenwijkerwold A1, Jubbega A1, Workum A1, d'Olde Veste '54 A2, Nieuweschoot A1, Dwingeloo A1, Gorredijk A1, Olyphia A1, Makkum A1, Steenwijk A1, FC Wolvega A1.

B1, 1e klasse B: Heerenveense Boys B1, SC Stiens B1, Dronrijp B1, H.R.C. B1, L.A.C. Frisia 1883 B2, JV Bolsward B1, Be Quick D. B1, Workum B1, St. Annaparochie B1, Scharnegoutum '70 B1, VC Trynwâlden B1, Geel Wit B1.

C1, Hoofdklasse B: Heerenveense Boys C1, Buitenpost C1, M.S.C. C1, Broekster Walden C1, O.N.S. Sneek C1, Staphorst C1, SC Genemuiden C1, JV Oostenburg C1, Alcides C1, SC Emmeloord C1, Bergum/B.C.V. Combinatie C1, SC Franeker C1.

D1, Hoofdklasse C: Heerenveense Boys D1, K.Z.C. '08 D1, D.Z.O.H. D1, Heerenveen D1, JV Oostenburg D1, Steenwijk D1, De Weide D1, d'Olde Veste '54 D1, J.V.Z. D1, Dalen D1, Staphorst D1, Urk D2.

B-categorie

Senioren 5, 5e klasse 05: Heerenveense Boys 5, Bolswardia 3, Heeg 3, Hielpen 3, Nijland 4, Oeverzwaluwen 3, O.N.S. Sneek 5, Oudehaske 4, Sleat 2, V.W.C. 2, De Walde 2, Workum 4.

Senioren 6, 5e klasse 06: Heerenveense Boys 6, Bolswardia 4, C.V.V.O. 5, Heeg 4, Hielpen 2, Makkum 4, Oeverzwaluwen 4, O.N.S. Sneek 6, O.N.S. Sneek 7, Oudehaske 5, Q.V.C. 3, FC Wolvega 3.

A2, 2e klasse 12: Heerenveense Boys A2, Balk A2, Heerenveen A2, SC Joure A2, JV Bolsward A2, L.S.C. 1890 A2, O.N.S. Sneek A2, Steenwijkerwold A2, S.W.Z. A2, FC Wolvega A2.

B2, 3e klasse 03: Heerenveense Boys B2, Flevo Boys B6, Gorredijk B2, Jubbega B2, FC Meppel B3, M.S.C. B3, d'Olde Veste '54 B4, Steenwijk B2, Urk B5, De Weide B4, De Weide B5.

B3, 3e klasse 04: Heerenveense Boys B3, Balk B2, Heerenveen B5, SC Joure B4, JV Bolsward B3, L.S.C. 1890 B4, Nieuweschoot B2, Oldeholtpade B2, Read Swart B2, Renado/V.V.I. B3, FC Wolvega B2.

C2, 2e klasse 02: Heerenveense Boys C2, Akkrum C1, C.V.V.O. C2, SC Joure C2, JV Oostenburg C2, d'Olde Veste '54 C2, Oldeholtpade C1, FC Oldemarkt C1, Olyphia C1, Renado/V.V.I. C1. R.E.S. C1, Steenwijk C2.

C3 en C4, 3e klasse 06: Heerenveense Boys C3, Heerenveense Boys C4, Alcides C3, C.V.V.O. C3, Heerenveen C4, SC Joure C3, JV Bolsward C2, JV Oostenburg C3, L.S.C. 1890 C4, d'Olde Veste '54 C3, Steenwijkerwold C2.

D2, 2e klasse 10: Heerenveense Boys D2, B.E.W. D1, B.O.Z.O. D1, Donkerbroek D1, Langezwaag D1, FC Oldemarkt D1, Olyphia D1, SC Makkinga D1, Stanfries D1, Udiros D1, FC Wolvega D2, W.T.T.C. D1.

D3, 2e klasse 11: Heerenveense Boys D3, Akkrum D2, C.V.V.O. D4, Heerenveen D4, Heerenveen D5, SC Joure D5, SC Joure D6, JV Oostenburg D3, d'Olde Veste '54 D3, Renado/V.V.I. D2, FC Wolvega D3, FC Wolvega D4.

D4 en D5, 2e klasse 12: Heerenveense Boys D4, Heerenveense Boys D5, Gorredijk D2, Heerenveen D6M, Heerenveen D7, SC Joure D7, Jubbega D2, FC Oldemarkt D2, Olyphia D2, Renado/V.V.I. D3, FC Wolvega D5M, W.T.T.C. D3.

MD1: Heerenveense Boys MD1, B.E.W. MD1, D.V.S.V. MD1, Ens MD1, Espel MD1, Flevo Boys MD1, Heerenveen MD1, FC Meppel MD1, R.K.O. MD1, SC Rouveen MD1, Ruinerwold MD1.

MD2: Heerenveense Boys MD2, Donkerbroek MD1, H.J.C. MD1, JV Oostenburg MD1, Sport Vereent MD1, Waskemeer MD1.

MD3: Heerenveense Boys MD3, A.V.C. MD1, Mulier MD1, Robur MD1, Scharnegoutum '70 MD1, De Walde MD1.

Volgende wedstrijd

Hoofdklasse A
zaterdag 28 oktober 2017
16:15 uur
Heerenveense Boys - IJzendijke
Heerenveense Boys VR1
-
IJzendijke VR1
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda