• vv Heerenveense Boys
 • Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Voor het seizoen 2017-2018 is Heerenveense Boys op zoek naar een enthousiaste train(st)er voor onze Vrouwen 2.

v.v. Heerenveense Boys

Binnen onze gezellige vereniging is een bloeiende meisjes- en vrouwenafdeling actief. Het aantal meisjes en vrouwen binnen de vereniging groeit al jaren, wat resulteert in een toenemend aantal teams. Door middel van een ambitieus beleidsplan wil de vereniging nog meer mogelijkheden bieden voor meisjes en vrouwen. Verdere verbetering van de faciliteiten, een degelijke aanpak en een duidelijke visie voor de lange termijn moeten bijdragen aan plezier in het voetbal en een verhoging van het speelniveau voor de diverse teams. Op het gebied van meisjes- en vrouwenvoetbal is Heerenveense Boys al vele jaren één van de meest aansprekende verenigingen van het noorden.

Heerenveense Boys Vrouwen 2

Vrouwen 2 komt (na een aantal seizoenen in de 3e klasse) in het seizoen 2017-2018 uit in de 4e klasse en bestaat voor een groot deel uit jonge, talentvolle speelsters. Voetbalplezier staat voorop en daarnaast wordt Vrouwen 2 gezien als opleidingsteam voor onze Vrouwen 1 (momenteel 1e klasse). Dat wil zeggen dat we proberen elke speelster op een passend niveau te laten voetballen en ontwikkeling van het talent erg belangrijk is. Als train(st)er van Vrouwen 2 speel je hierin een grote rol. Een goede verstandhouding met zowel de train(st)er van Vrouwen 1 als de train(st)er van het hoogste meisjesteam is van groot belang.

Heerenveense Boys Vrouwen 2 - seizoen 2016-2017

Profiel train(st)er Vrouwen 2

 • Je bent enthousiast
 • Je bent energiek
 • Je beschikt over goede sociale vaardigheden
 • Je hebt een goed voetbalinzicht
 • Je hebt oog voor overige talenten binnen de vereniging
 • Je bent woonachtig in de omgeving van Heerenveen
 • Je geeft 2x per week trainen (dinsdag- en donderdagavond) en coacht het team op zaterdag
 • Het gevolgd hebben van de 'Cursus trainer/coach' is een pré

Wij bieden

Voldoe jij aan bovenstaande profiel en heb jij zin om samen met ons verder te bouwen aan onze vereniging?
Neem dan contact op met Ronald Fransen van de Technische Commissie vrouwenvoetbal van Heerenveense Boys.

Volgende wedstrijd

vrijdag 25 augustus 2017
17:30 uur
Heerenveense Boys - sc Heerenveen
vv Heerenveense Boys VR1
-
sc Heerenveen VR beloftes
 
Bekijk volledig programma

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda